Jaunumi

05.05.2024

Vidusskolēnus aicina pieteikties uz Juristu izcilības skolas pasākumu

10.-12. klašu skolēni tiek aicināti piedalīties pasākumā "Juristu izcilības skola vidusskolēniem", kas notiks 12. jūnijā plkst. 12.00 Biznesa augstskolā Turība.

Pasākuma laikā skolēniem būs iespēja iepazīties ar dažādām ar jurisprudenci saistītām profesijām – zvērināta advokāta, zvērināta prokurora, zvērināta notāra, zvērināta tiesneša izpildītāja un tiesneša, kā arī piedalīties kvestā un iejusties profesiju pārstāvju lomās.

Šī jauniešiem ir unikāla iespēja neformālā gaisotnē satikties ar tiesību zinātnes jomas profesionāļiem, lai caur praktiskām nodarbībām iegūtu prasmes, kas ir noderīgas ne tikai tieslietu jomā, bet arī dzīvē kopumā.

Juristu izcilības skola ir lielisks veids, kā sniegt jauniešiem ieskatu profesijā, apvienojot to ar skolu plānoto mācību saturu. Šis projekts ir veidots, lai jauniešiem, kuriem interesē jurisprudence, būtu iespēja iepazīties ar dažādiem profesijas aspektiem, un izvērtēt, vai šī profesija atbilst viņu karjeras mērķiem. Juristu izcilības skolu organizē Biznesa augstskolas Turība sadarbībā ar Ādažu vidusskolu.

Dalībai pasākumam piesakies:

www.mittoevents.com/juristu-izcilibas-skola/register-2024

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz e-pastu jf@turiba.lv.

Vairāk par pašu Juristu izcilības skolu lasi šeit:

https://juristuskola.lv/

Uz tikšanos Juristu izcilības skolā vidusskolēniem!

Pasākuma publicitātes nolūkos tiks fotografēts un filmēts.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!