Jaunumi

13.05.2024

Veselības aprūpes studijas: piecas priekšrocības, kāpēc studēt

Šogad Biznesa augstskola Turība savu studiju klāstu papildinājusi ar veselības aprūpes studiju programmām, aicinot ikvienu interesentu studēt estētisko kosmetoloģiju un ārstniecisko masāžu un kļūt par starptautiski pieprasītiem un profesionāli izglītotiem speciālistiem veselības aprūpē.

Turības Veselības aprūpes virziena studijās šobrīd tiek nodrošinātas divas īsā cikla profesionālās augstākās izglītības programmas – estētiskā kosmetoloģija un ārstnieciskā masāža, kā arī tuvākajā nākotnē plānots piedāvāt uztura, fizioterapijas un citas programmas jau bakalaura un maģistra līmenī.

Absolvējot šīs studiju programmas, absolvents iegūst kvalifikāciju - skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā vai masieris, kā arī tiek iekļauts ārstniecības personu reģistrā, kas paver plašas iespējas profesionālajai darbībai. Studiju saturs, caurvijot biznesa domāšanu, ir veidots kā vidusceļš starp skaistumkopšanu, medicīnu un biznesu, proti, studenti vienlaicīgi apgūst zināšanas un prasmes gan medicīnas nozarē, gan uzņēmējdarbības jomā.

Turības Veselības aprūpes virziena vadītāja Marika Kaprano-Ģedarte akcentē piecas būtiskākās priekšrocības, kuru dēļ izvēlēties studēt tieši

Turībā estētisko kosmetoloģiju un ārstniecisko masāžu:

1. Izcili pedagogi un atbalstoša vide

Pedagogi ir mūsu lielākā vērtība. Virziena pasniedzēji ir savas nozares profesionāļi, kuri pilnveido savas zināšanas ik dienu. Daudzi no pedagogiem pie mums strādā jau 10-15 gadus. Ienākot Turības Veselības aprūpes virziena telpās, ir jūtams radošums, cieņpilna un pieņemoša attieksme, kas studiju procesā ir ļoti svarīgi.

2. Mūsdienīgas tehnoloģijas un jaunas inovācijas.

Studiju procesā tiek izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas. Pasniedzēji seko līdzi jaunākajām inovācijām skaistumkopšanā, apmeklē starptautiskās izstādes un citus ar šo nozari saistītus pasākumus, līdz ar to studenti saņem zināšanas par jaunākajām nozares aktualitātēm un tendencēm.

3. Absolventi atgriežas kā lektori.

Šobrīd Veselības aprūpes virzienā lekcijas pasniedz pieci lektori, kuri iepriekš ir bijuši mūsu studenti. Absolventi iegūst darba pieredzi un pēc laika atgriežas augstskolā jau kā lektori, turpinot sniegt savas zināšanas topošajiem speciālistiem. Tas mums ir lielākais kompliments, jo tas nozīmē, ka absolvents ir novērtējis mūsu studiju kvalitāti. Arī pasākums “Studentam pa pēdām” palīdz labāk iepazīt mūsu studentus un padarīt sadarbību vēl kvalitatīvāku.

4. Elastīgas studiju iespējas.

Katrs students var izvēlēties izdevīgāko studiju formu. Tādā veidā studijas ir iespējams savienot ar citām ikdienas aktivitātēm. It īpaši būtiski tas ir strādājošajiem studentiem.

5. Mācību ekskursijas.

Sadarbībā ar darba un prakses devējiem organizējam ekskursijas uz saloniem, SPA centriem un kosmētikas ražotnēm, lai iepazīstinātu studentus ar nozares aizkulisēm, tādējādi jau studiju procesā iepazīstot patieso darba vidi.

Koledžas jeb īsā cikla studijas ilgst 2 līdz 3,5 gadus atkarībā no izvēlētās studiju formas. Studiju kursi ir pārdomāti sadalīti pa studiju gadiem, nodrošinot vienmērīgu un saistošu studiju procesu, kā arī ļaujot iegūtās zināšanas nostiprināt praksē.

Sīkāk informāciju par Veselības aprūpes virziena programmām var iegūt Biznesa augstskolas Turība Studiju informācijas centrā, augstskolas mājaslapā – www.turiba.lv vai apmeklējot kādu no Atvērto durvju dienām.

Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienas notiks Rīgā (Graudu ielā 68) – 16. maijā, 12. jūnijā, 4. jūlijā un 22. augustā, bet augstskolas filiālēs (Talsos, Cēsīs un Liepājā) - 13. augustā. Par konkrētu norises laiku sekojiet līdzi augstskolas sociālajos tīklos un mājaslapā www.turiba.lv pie pasākuma kalendāra.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!