Jaunumi

07.11.2021

Vēlētā akadēmiskā personāla mainība

Biznesa augstskola Turība turpina realizēt ESF projektu Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019 „Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās”, lai nodrošinātu augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

Noris projekta trešais gads, un ir konstatēts ka šajā laika periodā ievēlētā akadēmiskā personāla mainība ir negaidīti liela. Šobrīd augstskolā ievēlētā akadēmiskā personāla skaits ir 48, no kuriem 6 amats ir “vadošais pētnieks”, kas atbilstoši CFLA norādījumiem nekvalificējas dalībai projektā, bet 2 ir ievēlēti no 01.11.2021. Rezultātā šobrīd augstskolā strādā tikai 29 no projektā sākotnēji iesaistītā vēlētā akadēmiskā personāla. Atbilstoši ESF fonda projektus regulējošajai likumdošanai, augstskola ir uzsākusi konsultatīvo procesu ar projekta vadošo iestādi - Izglītības un zinātnes ministriju par iespējamajiem risinājumiem un projektā nepieciešamajiem grozījumiem.

Projekta kopējais finansējums šobrīd ir EUR 55 6754,18 eiro, no kura EUR 473 241,05 ir ESF finansējums un EUR 83 513,13 ir valsts budžeta finansējums. Projekta ilgums ir 38 mēneši no 2019. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 28. februārim.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!