Jaunumi

20.07.2022

Vasaras skolas dod iespēja pasniedzējiem un doktorantiem testēt savas prasmes un mācību metodes

2022.gada Jūlijā Turībā norisinājās 2 starptautiskas vasaras skolas, kurās piedalījās arī vairāki Biznesa augstskolas Turība pasniedzēji un doktoranti. Starptautiskās vasaras skolas ir lieliska iespēja pasniedzējiem intensīvā veidā izmēģināt savas mācību metodes, aprobēt un uzlabot mācību materiālus. Vasaras skolās piedalījās arī lektori, kas izstrādā savus doktora darbus un ir saņēmuši atbalstu no Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta un kuriem šīs vasaras skolas sniedza iespēju iegūt jaunu pieredzi savas doktora disertācijas izstrādes procesā.

“Mūsdienu students ir ļoti zinošs un līdz ar to arī prasīgs. Tādēļ pasniedzējs nevar uz savu lekciju ierasties nesagatavojušies, vai gadu no gada izmantot tos pašus mācību materiālus, tās pašas metodes. Līdz ar to vasara ir laiks, kad pasniedzējs ne tikai atpūšas, bet arī gatavojas jaunajam mācību gadam, pārskata savus kursus un materiālus. Šādas vasaras skolas dod lielisku grūdienu, lai uzlaboti materiālus, iekļautu tajos jaunāko un aktuālāko informāciju. Pie kam, ņemot vērā to, ka vasaras skolas ir starptautiskas, jāiekļauj ir tāda informācija un piemēri, kas ir aktuāli ne tikai Latvijas kontekstā, bet arī reģionā un par pasaules mēroga kontekstā”, stāsta projekta vadītāja Kristīne Tihanova.

Doktoranti sava darba izstrādei saņem finansiālu atbalstu ESF projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/019 „Biznesa augstskolas Turība akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt augstāku konkurētspēju starptautiskajā izglītības tirgū un augstāku kvalitāti studiju programmu realizācijā angļu valodā.

Projekta kopējais finansējums ir 419910.55 eiro, no kura 356 923.97 eiro ir ESF finansējums un 62 986.58 eiro ir valsts budžeta finansējums.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!