Jaunumi

07.06.2023

Vasaras izlaidumā Turību absolvēs 259 jaunie speciālisti, tostarp pirmoreiz no ASV un Vjetnamas

Sperot soli pretī vasarai un siltajiem saules stariem, Biznesa augstskolas Turība 30. jubilejas gadā jaunie speciālisti dosies pēc sava augstākās izglītības diploma un kļūs par Biznesa augstskolas Turība absolventiem. Šogad, 10. jūnijā Turību absolvēs 259 absolventi, 72 no tiem ir ārvalstu studenti, visās augstākas izglītības pakāpēs - no koledžas līdz doktorantūras līmenim. Līdz ar vasaras izlaidumu, kopumā Turību nu jau būs absolvējuši 17 499 studenti – 16 765 no Latvijas un 684 - no ārvalstīm.

Šogad starptautiskie absolventi pārstāv 12 valstis, un pirmo reizi no ASV un Vjetnamas. Kopējā valstu pārstāvniecība sasniedz 38 dažādas valstis. Savukārt pirmie absolventi būs maģistra programmā “Tiesības organizācijas vadībā” un bakalaura programmā “Datorsistēmas”. Vasaras izlaidumā augstākās izglītības diplomu saņems 9000.bakalaura programmas absolvents.

Biznesa augstskolas Turība 2023. gada vasaras izlaidumā augstskolu absolvēs 259 jaunie speciālisti, kuriem šīs gads ir ļoti īpašs, jo tieši šogad augstskola atzīmē savu 30. gadu jubileju, kurai par godu tika izveidota jauna, moderna augstskolas himnas aranžija un videoklips, kas priecēs arī absolventus viņu izlaidumā.

Vasaras izlaidumā viskuplākais absolventu pulks ir Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātē – to kopumā absolvēs 168 speciālisti, savukārt Juridisko fakultāti - 47 speciālisti un Starptautisko tūrisma fakultāti – 40, Informācijas tehnoloģijas nodaļu – 4.

Bakalaura diplomu iegūs 163 absolventi šādās studiju programmas - “Uzņēmējdarbības vadība”, “Mārketings un tirdzniecības vadība”, “Starptautiskās komunikācijas vadība”, “Starptautiskā finanšu vadība”, “Biznesa loģistikas vadība”, “Organizācijas drošība”, “Tiesību zinātne”, “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”, “Sabiedriskās attiecības”, “Datorsistēmas”.

Savukārt maģistra grādu iegūs 74 absolventi šādās studiju programmās - “Biznesa psiholoģija un cilvēkresursu vadība uzņēmējdarbībā”, “Uzņēmējdarbības vadība”(MBA), “Tiesības organizācijas vadībā”, „Tiesību zinātne” “Tūrisma stratēģiskā vadība” un “Publiskā pārvalde”.
Koledžas jeb īsā cikla studijas absolvēs 20 jaunie speciālisti šādās programmās - “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība”, “Organizācijas drošība” un “Tiesību zinātne”.

Vasaras izlaidums būs ļoti īpašs notikums diviem doktorantūras absolventiem – Aleksandram Popovam un Helenai Skadiņai, kuri abi svinēs vēl viena augstākās izglītības pakāpiena pārvarēšanu, absolvējot doktorantūras studiju programmu – “Uzņēmējdarbības vadība”.

Biznesa augstskola Turība ir biznesā balstīta un atbilstošās aktivitātēs studentu orientēta starptautiska augstskola, kas ietver biznesa domāšanu visos studiju virzienos. Studiju process tiek veidots tā, lai students maksimālu spētu izmantot un attīstīt savu potenciālu. Turības priekšrocība ir tās kvalitatīvais un aktuālais studiju satura piedāvājums, kas orientēts uz profesionālajām zināšanām un prasmju apgūšanu, apvienojot studijās uzņēmējdarbības aspektus ar lietišķo zinātni.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!