Jaunumi

08.02.2023

Valentīndienas nedēļā augstskolu ar mīlestību piepildīs projekts “Turības pasts”

Biznesa augstskolā “Turība” no 13. februāra līdz 19. februārim norisināsies projekts “Turības pasts”. Pasākuma laikā ikvienam “Turības” studentam, docētājam, darbiniekam vai absolventam būs iespēja nosūtīt vēstules augstskolas ietvaros.

Visas Valentīndienas nedēļas garumā ikviens interesents var doties uz augstskolas C korpusu, kur atpūtas vietā pie galvenās ieejas pretī Studiju informācijas centram būs novietota pastkaste. Projekta dalībniekiem ir jāsagatavo vēstule, uz kuras jānorāda adresāta vārds un kursa numurs, ja tas ir students, vai arī vārds un kabineta numurs, ja adresāts ir docētājs vai darbinieks.

“Valentīndienas laiks visiem parasti asociējas ar romantisku mīlestību. Tomēr pastāv dažāda veida mīlestības, un šī projekta idejas pamatā ir doma, ka nevienam šajā laikā nebūtu jājūtas vientuļi,” stāsta projekta idejas autore un vadītāja, sabiedrisko attiecību programmas 3. kursa studente Ineta Šķēle. “Mācoties “Turībā”, šis ir pirmais gads, kuru pilnībā aizvadām klātienē visi kopā, un gribas atgūt zaudēto laiku, ko pavadījām šķirti katrs savās mājās. Es vēlējos organizēt šo projektu, lai parādītu, ka ir svarīgi pateikt paldies tiem, kas ir mūs atbalstījuši un bijuši blakus. Tā mēs varam iepriecināt cits citu un vairot sirsnību un prieku augstskolā.”

Turības pasts” ir pirmais šāda veida projekts augstskolā. Komunikācijas projekta ideja ir radīt iespēju un izdevību Biznesa augstskolas “Turība” studentiem un augstskolai piederīgajiem pateikt cits citam paldies, nosūtot vēstuli, izsakot tajā savas domas un emocijas, un tādējādi atklāt savas izjūtas, tādā veidā satuvinoties, radot atmiņas un vairojot pozitīvu gaisotni gada mīlestības pilnākajā laikā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!