Jaunumi

24.01.2023

Uzzini par Turības piedāvātajām studiju iespējām izstādē „Skola 2023”

Izstāde „Skola” ir viens no ievērojamākajiem izglītības pasākumiem Latvijā, kas arī šogad pulcēs vērienīgu skaitu jauniešu un izglītības iestādes vienuviet. No 3. līdz 5. martam izstādē “Skola 2023” būs iespēja iegūt kvalitatīvu un visaptverošu informāciju par studiju iespējām Latvijā un pasaulē.

Arī Biznesa augstskola Turība būs izveidojusi īpašu stendu, kurā jauniešiem būs iespēja uzzināt par augstskolas piedāvātajām studiju iespējām koledžas, bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju programmās, kā arī aktivitātēm ārpus studijām, stipendijām, budžeta vietām un laimēt kādu no trim elektroskūteriem.

Kā jau ierasts, arī šogad Biznesa augstskolas Turība stendā patīkamā atmosfērā būs iespēja iepazīties ar aktīviem un erudītiem studentiem, kā arī iepazīties ar pasniedzējiem, kas ir savas nozares profesionāļi, un iegūt informāciju par kādu no 29 piedāvātajām studiju programmām.

Turībā ir trīs fakultātes – Uzņēmējdarbības vadības fakultāte, Juridiskā fakultāte un Starptautiskā tūrisma fakultāte, un IT studiju virziens. Studijas augstskolā notiek gan Rīgā, gan Cēsīs, Liepājā un Talsos. Biznesa domāšana caurvij ikkatru programmu – no uzņēmējdarbības, komunikācijas, jurisprudences, organizāciju drošības līdz tūrismam, pasākuma producēšanas, informācijas tehnoloģijām.

Turības stendā pasniedzēji un studenti palīdzēs ikvienam apmeklētājam noskaidrot piemērotāko studiju programmu un norādīs uz plašajām iespējām, ko augstskola sniedz. Tāpat izstādes apmeklētāji varēs aizpildīt karjeras testu, lai noskaidrotu sev piemērotāko studiju virzienu.
Visas trīs izstādes dienas augstskola izlozēs vienu elektroskūteri (loterijā varēs piedalīties ikviens interesents), kā arī būs iespēja atpūsties īpaši izveidotajā komforta stūrītī un iemalkot tasi kafijas par brīvu. Tāpat visā izstādes laikā bērniem būs iespēja apgleznot sejas un uzspēlēt īpaši Turības 30. gadu jubilejai veltīto lielformāta spēli -cirku.

Papildu šīm aktivitātēm augstskolas stendā visu trīs dienu garumā būs iespēja iepazīties ar augstskolas Studējošo pašpārvaldi un iegūt vērtīgas balvas.

Pētījuma centra SKDS veiktajā uzņēmēju aptaujā Biznesa augstskola Turība arī 2022. gadā ir pārliecinoši saglabājusi 3.vietu Latvijā atzītāko biznesa izglītības augstskolu vidū un ir vienīgā privātā augstskola starp divām lielākajām valsts augstskolām pirmajā trijniekā.

Gaidīsim ikvienu Biznesa augstskolas Turība stendā no 3. līdz 5. martam. Nāc un labi pavadi laiku ar draugiem un ģimeni kopā ar Turību.
Tiekamies izstādē!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!