Jaunumi

28.02.2022

Uzsākts jauns video sēriju cikls “Saredzēšanās TU”

Esam priecīgi paziņot, ka turpmāk priecēsim jūs ar vēl vienu interesantu video sēriju projektu “Saredzēšanās TU”, kura ietvaros vienu reizi mēnesī, Biznesa augstskolas Turība absolvents satiksies ar savu iemīļotāko pasniedzēju. Šajās video sērijās radīsim iespēju absolventam satikt savu pasniedzēju sirsnīgā un atklātā sarunā. Mazliet pakavēties pagātnes atmiņās par studiju laikā piedzīvoto, par nozīmīgākajām vietām augstskolā, kuras palikušas atmiņā, pateikties pasniedzējam par iegūto pieredzi, kā arī uzdot jautājumus, kurus nebija izdevības uzdot studiju laikā.

Kā pirmais absolvents šajā video sērijā ir Yashwant Ashok Jaiswal, kurš ir programmas „Starptautiskā tūrisma vadība” absolvents, tagad turpina studijas Turības maģistrantūrā un paralēli strādā kā Biznesa augstskolas Turība Erasmus koordinators. Viņa atbalsta un motivācijas ir studiju attīstības un starptautiskās sadarbības prorektors Imants Bergs. Šajā sērijā redzēsiet, kāda bija pirmā tikšanās reize absolventam ar pasniedzēju, kādas ir spilgtākās atmiņas no studiju laikiem un augstskolas, kādi ir nākotnes plāni studijām un karjerai.

Mums ir patiess prieks redzēt, kā mūsu absolventi veiksmīgi startē savā darba jomā un kāpj pa karjeras kāpnēm, tādēļ vēlamies iedvesmot pārējos studentus rast piederību savai augstskolai un novērtēt pasniedzējus, kas atbalsta un motivē studiju procesā. Seko līdzi šīm video sērijām un iepazīsti iedvesmojošus un aizkustinošus stāstus.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!