Jaunumi

28.08.2023

Uzsākot jauno studiju gadu, Turība aicina ziedot Bērnu slimnīcas Drosmes kastei

Uzsākot jauno studiju gadu, Biznesa augstskola Turība no 28. augustam līdz 15. septembrim aicina ikvienu, jo īpaši savus studentus un darbiniekus, piedalīties Bērnu slimnīcas labdarības fonda aktivitātē “Drosmes kaste”, ziedojot mazajiem pacientiem dažādas rotaļlietas un citas noderīgas lietas.

Ir nepieciešama liela drosme, lai nebaidītos un izturētu procedūras, kas dažkārt nav patīkamas un reizēm ir šķietami bailīgas, taču Drosmes kastēs gan Bērnu slimnīcas mazie, gan gandrīz jau pieaugušie pacienti rod papildus iedrošinājumu varonīgi izturēt nepieciešamās procedūras, kā arī jaukus pārsteigumus, ja kādus īpašus svētkus nākas pavadīt slimnīcas telpās.

Biznesa augstskola Turība gadu no gada sadarbojās ar Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu, lai padarītu mazo pacientu ikdienu mazliet gaišāku un smagās. Turības studējošo pašpārvalde ir aktīvi sadarbojusies, lai palīdzētu krāsot un sakoptu slimnīcas teritoriju, kā arī aicina ikvienu augstskolas studentu iesaistīties Drosmes kastes piepildīšanā. Arī šogad jūlijā atzīmējot savu 30 gadu jubileju, Turība aicināja savus viesus dāvanu vietā ziedot Bērnu slimnīcas Drosmes kastei.

“Mūsu lielākā vērtība ir cilvēki – vesela un izglītota nācija. Atbalsta sniegšana līdzcilvēkiem ir jābūt kā pašsaprotama rīcība un ierasta ikdienas sastāvdaļa. Arī mēs kā universitāte ilggadēji rodam laiku un iespējas, kā no savas puses palīdzēt un iepriecināt mazos drosminiekus, kuri pēc izveseļošanās noteikti spēs piepildīt savus drosmīgos sapņus un veidot mūsu Latviju gudrāku, labāku un turīgāku,” atzīst Biznesa augstskolas Turība rektore Zane Driņķe.

Arī Turības Goda absolvente Nikola Kovaļevska uzsver: “Ikvienam cilvēkam ir nepieciešams laiku pa laikam sildīt ne tikai savu tuvinieku sirsniņas, bet arī kāda šķietami sveša cilvēka, īpaši, ja tas ir kāds bērns. Mēs visi bērnībā esam bijuši slimnīcā, un noteikti tas nav bijis baudāms process. Tāpēc ir svarīgi neaizmirst mazos ķiparus, kuriem neklājas viegli un nepieciešams kāds atbalsts. Šobrīd šajā saspringtajā studiju laikā nevienam studentam nenāktu par sliktu apstāties, uzelpot un uzdāvināt nelielu prieku kādam bērnam, tādā veidā iegūstot arī sev sirdsmieru un gandarījumu par paveikto.”

Drosmes kaste no 28. augustam līdz 15. septembrim būs novietota augstskolas vestibilā, kur ikvienam augstskolas apmeklētājam būs iespēja to piepildīt ar dažādām rotaļlietām un dāvanām slimnīcas mazākajiem pacientiem. Prieks vairo drosmi, tādēļ palīdzi mazajiem drosminiekiem, lai tie nezaudētu drosmi doties pretī saviem sapņiem!

Kādas lietas var ziedot, aicinām ielūkoties Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!