Jaunumi

17.08.2022

Uzņemšanas konkursa un konkursa uz budžeta vietām un stipendijām rezultāti 2022./2023. studiju gadam

Zināmi uzņemšanas konkursa un konkursa uz budžeta vietām un stipendijām rezultāti 2022./2023. studiju gadam.

• Budžeta vietu ieguvējiem Studiju informācijas centrā (SIC) ir jāparaksta līguma par izglītības iegūšanu pielikums – Maksājumu grafiks līdz 07.09.2022. (Ieteicams parakstīt līguma pielikumu līdz 25.08.)

• Augstskolas finansētās stipendijas ieguvējiem SIC ir jāparaksta jauns Maksājuma grafiks līdz 07.09.2022. (Ieteicams parakstīt jauno maksāšanas grafiku līdz 25.08.)

• Pretendentiem uz budžeta vietām un stipendijām ir tiesības ne vēlāk kā līdz otrās darba dienas plkst.12.00 pēc konkursa rezultātu publicēšanas iesniegt SIC rakstveida apelāciju par konkursa norisi. Apelācijas komisijas lēmums tiek publiskots trešajā darba dienā pēc konkursa rezultātu publiskošanas augstskolas interneta mājaslapā www.turiba.lv un izvietots uz augstskolas informācijas stenda C korpusā.

Ja Jums ir drošs elektroniskais paraksts, tad Maksājuma grafiku var pārslēgt attālināti, rakstot uz sic@turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!