Jaunumi

26.08.2020

Uzņemšanas konkursa un konkursa uz budžeta vietām un stipendijām rezultāti 2020./2021 studiju gadam

Zināmi uzņemšanas konkursa un konkursa uz budžeta vietām un stipendijām rezultāti 2020./2021. studiju gadam.

• Budžeta vietu ieguvējiem Studiju informācijas centrā (SIC) ir jāparaksta līguma par izglītības iegūšanu pielikums – Maksājumu grafiks līdz 07.09.2020.

• Augstskolas finansētās stipendijas saņēmējs reģistrējas SIC stipendijas saņemšanai, aizpildot iesniegumu par stipendijas saņemšanu līdz 31.08.2020., ja vēlas Stipendiju saņemt katru mēnesi - 60.00 EUR mēnesī, norādot konta numuru uz kuru Stipendija tiks pārskaitīta. Iesniegums

• Augstskolas finansētās stipendijas saņēmējiem, kuri Stipendiju vēlas izmantot kā studiju maksas atlaidi, SIC ir jāparaksta jauns Maksājuma grafiks līdz 07.09.2020.

• Pretendentiem uz budžeta vietām un stipendijām ir tiesības ne vēlāk kā līdz otrās darba dienas plkst.12.00 pēc konkursa rezultātu publicēšanas iesniegt SIC rakstveida apelāciju par konkursa norisi. Apelācijas komisijas lēmums tiek publiskots trešajā darba dienā pēc konkursa rezultātu publiskošanas augstskolas interneta mājaslapā www.turiba.lv un izvietots uz augstskolas informācijas stenda C korpusā.

Iesniegumus iespējams nosūtīt parakstītu ar drošu elektronisko parakstu vai arī pa pastu uz adresi:

Biznesa augstskola Turība
Studiju informācijas centrs
Graudu iela 68
Rīga, LV 1058

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!