Jaunumi

18.08.2023

Uzņēmēju stāstu vakars Liepājā: Uzņēmēji arī kļūdās

No kļūdām cilvēki mācās, bet vēl labāk, ja izdodas mācīties no citu kļūdām – tieši ar šādu devīzi vakar, 17. augustā, Liepājas koncertzālē Lielais dzintars notika uzņēmēju stāstu vakars "Uzņēmēji arī kļūdās".

Pasākuma mērķis bija iedvesmot jaunos un topošos uzņēmumus, kā arī pieredzējušus uzņēmējus darīt vairāk un sasniegt savus mērķus. Tā ietvaros dažādi uzņēmēji - Zane Drinke, Ivo Krievs, Jana Bunkus, Ēriks Lingebērziņš un Pekša Jānis dalījās savos pieredzes stāstos, veiksmēs un arī – neveiksmēs.

Stāstu vakaru uzsāka Jana Bunkus, daloties savā komunikācijas profesionāles pieredzē. Klausoties viņas stāstā, vēlreiz tiek atgādināts par to, ka katrs cilvēks informāciju uztver citādāk.

Kā nākamais runātājs bija Ivo Krievs, kurš pārsteidza ar savu drosmi uzsākt biznesus dažādos virzienos. Vērtīga atziņa - esi pārāks kādā konkrētā jomā un gūsi panākumus.

Stand-up cienīgu priekšnesumu demonstrēja Ēriks Lingebērziņš, liekot smieties līdz asarām un aizdomāties par veco labo teicienu - ja ļoti ko gribi, tas izdosies!

Savukārt, IT virziena pārstāvis Jānis Pekša izklāstīja savu pieredzi darbā ar klientiem, īpaši uzsvaru liekot uz ilgtermiņa attiecību veidošanu ar klientu, ieklausoties, izprotot un reaģējot.

Stāstu vakaru noslēdza Zane Driņķe, daloties savā ‘zvaigžņotajā’ bērnībā, spraigajā jaunībā vadot starptautisku biznesu un turpinot ar piezemēšanos un sevis apzināšanos, un panākumiem ne tikai biznesā, bet arī akadēmiskajā vidē.

Noslēgumā -eksperti sniedza padomus arī klausītājiem jautājumu un atbilžu sesijā!

Pasākums noritēja aizraujošā un humora pilnā 2h garumā, par to parūpējās liepājnieks, pasākuma vadītājs Renāts Butkus.

Pasākuma spīkeri ar saviem pieredzes stāstiem un profesionālajām zināšanām arī ikdienā iedvesmo Biznesa augstskolas Turība studentus un vada augstskolas studiju fakultātes un virzienus – uzņēmējdarbību, tūrismu, jurisprudenci, IT un komunikāciju.

Pasākums pulcēja Turības Liepājas filiāles topošos un esošos studentus, Liepājas uzņēmējus un citus interesantus.

Paldies Liepājai, Turības Liepājas filiālei un tās vadītājai Agnesei Getautei-Zariņai!

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!