Jaunumi

15.11.2022

Uzņēmējas Lindas Audzevičas vieslekcija „No idejas līdz klientam”

24. novembrī plkst. 9.00 Biznesa augstskola Turība aicina ikvienu interesentu uz vieslekciju-veiksmes stāstu „No idejas līdz klientam”, ar kuru dalīsies uzņēmējas, SIA „MILLI”/Dzērienu Servisa īpašniece Linda Audzeviča. Vieslekcija notiks gan klātienē, gan tiešsaistē.

Šajā vieslekcijā uzzināsi, kāds bija Lindas ceļš līdz panākumiem, kā viņa nokļuva šajā nozarē un kāda ir šīs nozares specifika, kādi ir izaicinājumi un ieguvumi būt par uzņēmēju šajos laikos, par spēju pielāgoties un lielu neatlaidību.

„Būt līdzās – no idejas līdz produktam. Dzērienu Serviss piedāvā plašu iekārtu klāstu augļu, ogu un dārzeņu pārstrādes ražotnēm, kā arī, vīna vai stipro alkoholisko dzērienu ražotnēm. Nozare, kur būt oriģinālam un inovatīvam, saglabājot pamatvērtības,” atzīst vieslektore.

Linda Audzeviča ir Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības programmas absolvente, kura veiksmīgi vada savu uzņēmumu "SIA MILLI" - Dzērienu Serviss.

Lindas pieredze sulu ražošanas un dažādu augļu un ogu pārstrādes nozarē ir teju deviņus gadus. Pieredze smelta, augot un mācoties kopā ar saviem brīnišķīgajiem klientiem, kā arī starptautiska pieredze un pieredzes apmaiņa sadarbībā ar partneriem no citām Eiropas valstīm.

Aicināts ikviens interesents. Klātienē lekcija norisināsies Biznesa augstskolā Turība auditorijā C217, Graudu ielā 68, Rīgā, bet attālināti lekcijai var pieslēgties ŠEIT.

Lekcijas apmeklējums ir bez maksas. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!