Jaunumi

08.05.2023

Turpmāk Talsos Biznesa augstskolai Turība būs Ziemeļkurzemes filiāle

Nodrošinot un attīstot kvalitatīvu augstākās izglītības pieejamību reģionos, Biznesa augstskolai Turība turpmāk Talsos darbosies filiāle ar Ziemeļkurzemes nosaukumu, kur ikvienam interesentam būs iespēja studēt pirmā līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”.

Biznesa augstskolas Turība rektors Aldis Baumanis uzsver: “Viens no mūsu augstskolas, nu jau lietišķo zinātņu universitātes statusā, attīstības pamatprincipiem ir veiksmīga un pārdomāta sadarbība ar uzņēmējiem un pašvaldībām, kā arī ar vispārējās un profesionālās izglītības iestādēm dažādos reģionos. Sekmīga šī sadarbība jau 20 gadu garumā ir arī Ziemeļkurzemē. Un esmu pārliecināts, ka tā tas turpināsies arī nākotnē, jo saskares punktu un iespēju vēl ir daudz. Šeit noteikti var pieminēt arī tūrisma jomu, kurā, no vienas puses, Ziemeļkurzemei ir visi priekšnoteikumi izaugsmei, no otras - Biznesa augstskolai Turība ir ievērojama pieredze gan vietējā, gan starptautiskā tūrisma izglītībā, kā arī tā ir ieguvusi starptautisku atzinību šajā jomā, ieskaitot arī zinātnisko pētniecību.”

“Savas pastāvēšanas laikā Turības Talsu filiāle ir pierādījusi sevi veiksmīgā darbībā un attīstībā gan kvalitātē, gan teritoriāli - filiāli absolvējuši kopumā vairāk kā 600 studentu no visas Kurzemes, kuri izvēlējušies iegūt darba tirgū pieprasītu izglītību reģionā un izmantojuši filiāles priekšrocības – iespēju studēt tuvāk savai dzīvesvietai vai darbam, ērtāk apvienot darbu ar studijām, kā arī studēt finansiāli izdevīgāk – par samazinātu studiju maksu,” norāda Ziemeļkurzemes filiāles vadītāja Inga Karlberga.

Lai iegūtu koledžas līmeņa izglītību, uz Turības Ziemeļkurzemes filiāli dodas studēt gribētāji no dažādām apkārtējām pilsētām un reģioniem, kas to padara par izglītības centru visiem kurzemniekiem. Studenti no tuvākām vai tālākām Kurzemes pilsētām un apdzīvotām vietām apliecina, ka joprojām iedzīvotājiem reģionos ir aktuāli iegūt augstāko izglītību tuvāk savām mājām, veiksmīgi apvienojot studijas ar darba un ģimenes dzīvi, un studēt par finansiāli izdevīgāku cenu nekā Rīgā.

Neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas Biznesa augstskola Turība piedāvā darba devēju novērtētu izglītību, – programmas tiek pielāgotas darba tirgus tendencēm, lielāku uzsvaru liekot uz praktiskām iemaņām, nevis teoriju.

Filiāļu studentiem ir ērti apvienot studijas ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās. Studijas ilgums filiālē ir 2,3 gadi, absolvējot iegūst pirmā līmeņa augstākās izglītību. Ja pēc tam ir vēlēšanās turpināt paaugstināt savu profesionālo kvalifikāciju un iegūt bakalaura grādu, tad ir iespējams studēt Rīgā Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes vai Juridiskās fakultātes 3.kursā.

Novērtējot jauno uzņēmēju sasniegumus Kurzemē, Biznesa augstskolas Turība rektors Aldis Baumanis un Ziemeļkurzemes filiāles vadītāja Inga Karlberga kopā ar Talsu komersantu klubu 4.maijā Talsu novada Uzņēmēju gada balvas pasākumā pasniedza Simpātiju balvu uzņēmumam, konditorejai SIA “Māsas”.

Savukārt 26.maijā Biznesa augstskolas Turība Ziemeļkurzemes filiāle organizēs karjeras meistarklasi Talsu valsts ģimnāzijas 11. klases audzēkņiem, kuras laikā skolēniem būs iespēja uzzināt dažādus praktiskus padomus un profesionālos trikus savas karjeras veidošanā. Biznesa augstskolai Turībai kopumā ir trīs filiāles – Talsos, Liepājā un Cēsīs, un pērn filiālēm tika atzīmēta 20.jubileja. Ziemeļkurzemes filiāle atrodas Talsos, Brīvības iela 29 (Talsu valsts ģimnāzijas telpās).

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!