Jaunumi

29.01.2020

Turpinās uzņemšana bakalaura programmā “Datorsistēmas”

Biznesa augstskola Turība aicina pieteikties studijām profesionālā bakalaura programmā “Datorsistēmas” un jau februārī uzsākt mācības. Studijas šajā programmā ir lieliska iespēja atvērt durvis uz augošāko nozari pasaulē, turklāt jau 1. studiju gada laikā iespējams uzsākt darbu IT nozarē.

Studiju grafiks ir ērts, tāpēc tās piemērotas arī strādājošajiem. Lielāko daļu studiju procesa veido praktiskās nodarbības, turklāt jau 2. studiju gadā paredzēta prakse vadošajos IT nozares uzņēmumos, piemēram, Accenture, Tieto u.c.

Programmas “Datorsistēmas” ietvaros iespējams padziļināti apgūt programmēšanas valodu JAVA, design thinking principus, kā arī citas valodas un operētājsistēmas. Studiju process notiek angļu valodā - tas nozīmē, ka absolvējot programmu, studējošais ir konkurētspējīgs IT nozarē visā pasaulē.

Absolvējot programmu, tiek iegūts profesionālā bakalaura grāds datorsistēmās un programmēšanas inženiera kvalifikācija.

Uzņemšana studiju programmā ”Datorsistēmas” notiek konkursa kārtībā, pamatojoties uz centralizēto eksāmenu angļu valodā un matemātikā, izņemot personas, kuras ieguvušas vidējo izglītību līdz 2004. gadam, personas, kuras ieguvušas vidējo izglītību ārvalstīs, vai personas ar īpašām vajadzībām. Priekšrocības tiek dotas godalgoto vietu ieguvējiem matemātikas, fizikas vai informātikas olimpiādēs.

Piesakies līdz 31. janvārim, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU.

Papildu informācija:
Programmas “Datorsistēmas” direktors
Tālr.: 28610710
E-pasts: janis.peksa@turiba.lv

Uzzini vairāk

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!