Jaunumi

07.01.2020

Turpinām augt un attīstīties ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu

Lai augstskolas varētu būt konkurētspējīgas mūsdienu globālajā izglītības tirgū, tām ir nemitīgi jāattīsta savas infrastruktūra, jāiegulda informāciju sistēmās un jaunos tehnoloģiskos risinājumos un vēl jo svarīgāk – jārada vide un jāsniedz iespējas pilnveidot zināšanas un prasmes saviem darbiniekiem un mācībspēkiem. Tieši tādēļ arī Turība ir iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda projektos.

Eiropas Sociāla fonda mērķis ir attīstīt cilvēkresursus un veicināt informācijas sabiedrības izveidi, tieši tādēļ ieguldījumi augstākās izglītības jomā ir ļoti nozīmīgi. Biznesa augstskola Turība šogad turpinās realizēt mums nozīmīgus Eiropas Sociālā fonda projektus, kas palīdzēs gan augstskolas darbiniekiem pilnveidot savas profesionālas zināšanas un prasmes, gan sniegs iespēju izstrādāt un studentu un pasniedzēju ērtībām piedāvāt mūsdienīgu mobilo aplikāciju studiju organizēšanai un pārvaldībai.

Jau pagājušā gada rudenī tika uzsākts darbs pie mobilās aplikācijas izstrādes, ko jau nākamā mācību gada sākumā varēs lietot visi augstskolas studenti un pasniedzēji. Paralēli augstskolā turpinās darbs pie kvalitātes vadības un pārvaldības attīstības. Pagājušā gada nogalē Turība saņēma atzinumu un rekomendācijas no Polijas ekspertiem saistībā ar kvalitātes vadības politiku un ieviešanu augstskolā, kas šogad tiks ieviestas praksē. Augstskolas vadība un mācībspēki turpina darbu arī pie studiju virzienu izvērtēšanas un pašnovērtējuma ziņojumiem un stratēģiskā pārmaiņu plāna izstrādes.

Jau pagājušajā gadā Turības darbinieki papildināja savas zināšanas par tādām tēmām kā „Akadēmiskais godīgums” un „Pārvaldības efektivitāte”. Šogad Turības personāls apgūs un diskutēs par tādām tēmām kā „Tiešsaistes mācību metodika" un "Augstākās izglītības satura inovācijas”, kā arī jau janvārī papildinās savas angļu valodas zināšanas.

Aktivitātes tiek realizētas ar Eiropas Sociālā fonda projekta: „Pārvaldības uzlabošana Biznesa augstskolā Turība” (projekta nr.8.2.3.0/18/A/007) atbalstu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!