Jaunumi

06.04.2020

Turības žurnāla ACTA krājuma rakstiem tiek piešķirts DOI indekss

Biznesa augstskolas Turība žurnāla ACTA krājuma rakstiem turpmāk tiks piešķirts DOI indekss un tie tiks reģistrēti starptautiskajā metadatu katalogā Crossref, kā arī tiks indeksēts konferenču zinātnisko rakstu krājums. Tāpat augstskola aktīvi turpinās izmantot Turnitin platformas sniegtās iespējas.

Crossfer mērķis ir uzlabot komunikāciju akadēmiskajā vidē. Crossfer ļauj viegli un ātri atrast dažādus rakstus un pētījumus. Nemitīgi tiek ieviesti dažādi jauninājumi, rīki un pakalpojumi, lai zinātnisko saturu padarītu arvien pieejamāku un saprotamāku tā lasītājam. Tāpat platformā tiek veikta metadatu strukturēšana, apstrāde un koplietošana, lai atklātu sakarības starp pētījumu rezultātiem, savukārt, rīkojot diskusijas un eksperimentējot ar pieejamajām tehnoloģijām, tiek risinātas aktuālas problēmas.

Turnitin platforma sniedz lielisku iespēju cīnīties ar plaģiātismu un dažādām citām nepilnībām iesniegtajos darbos. Tā nodrošina pilnu darbu iesniegšanas, labošanas, satura oriģinalitātes (plaģiātisma) noteikšanas un iesniegto darbu atpakaļ atgriešanas pakalpojumu. Darba iesniegšanas brīdī Turnitin salīdzina to ar tekstiem un citu studentu darbiem, kas iekļauti platformas masīvajā datu bāzē.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!