Jaunumi

11.12.2023

Turības ziemas izlaidumu absolvēja 256 studenti, pirmo reizi absolvents no Meksikas

Šogad, 9. decembrī Turību absolvēja 256 jaunie speciālisti visās augstākas izglītības pakāpēs - no koledžas līdz doktorantūras līmenim, 47 no kuriem ir ārvalstu studenti, tostarp, pirmo reizi absolvents no Meksikas.

Ziemassvētku gaidīšanas laikā Biznesa augstskolas Turība ziemas izlaidumā 255 jaunie speciālisti dosies pēc sava jauniegūtā diploma un pievienosies kuplajai Turības absolventu saimei. Šajā izlaidumā no visa plašā absolventu pulka 47 starptautiskie studenti pārstāvēs deviņas valstis, un to vidū pirmo reizi būs absolvents no Meksikas. Līdz ar to tā jau būs 39. valsts, kuras iedzīvotājs absolvē tieši Turību.

Šis mācību gads ir īpaši nozīmīgs ne tikai tāpēc, ka šogad augstskola svin savu 30 gadu jubileju, bet arī tāpēc, ka divām jaunajām Juridiskās fakultātes maģistra studiju programmām– “Tiesības organizācijas vadībā” un “Organizācijas drošības vadība” ir jau pirmie absolventi.

Ziemas izlaidumā, līdzīgi kā citus gadus, viskuplākais absolventu skaits ir tieši Uzņēmējdarbības vadības fakultātē – 157 absolventi, Juridiskā fakultāte - 78 absolventi, Starptautiskā tūrisma fakultātē – 18 absolventi, un jauno IT virzienu absolvē četri absolventi.
Koledžas jeb īsā cikla studijas absolvēs 92 jaunie speciālisti šādās programmās - “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība”, “Organizācijas drošība” un “Tiesību zinātne”.

Bakalaura diplomu iegūs 60 absolventi šādās studiju programmas - “Uzņēmējdarbības vadība”, “Mārketings un tirdzniecības vadība”, “Starptautiskās komunikācijas vadība”, “Starptautiskā finanšu vadība”, “Biznesa loģistikas vadība”, “Organizācijas drošība”, “Tiesību zinātne”, “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”, “Sabiedriskās attiecības”, “Datorsistēmas”.

Savukārt maģistra grādu iegūs 102 absolvents šādās studiju programmās - “Biznesa psiholoģija un cilvēkresursu vadība uzņēmējdarbībā”, “Uzņēmējdarbības vadība”(MBA), “Tiesības organizācijas vadībā”, „Tiesību zinātne”, “Tūrisma stratēģiskā vadība”, “Publiskā pārvalde” un “Organizācijas drošības vadība”.

Šajā izlaidumā diplomu saņems arī divi doktoranti - Vilnis Veinbergs un Silva Jeromanova-Maura. Abi ir veiksmīgi aizstāvējuši savus promocijas darbus doktorantūras studiju programmā “Uzņēmējdarbības vadība”.

Biznesa augstskola Turība 30 gadu laikā kļuvusi par Baltijā lielāko privāto augstskolu, kuras galvenie mērķi ir veidot darba tirgum atbilstošas studiju programmas, kā arī likt uzsvaru uz praktiskajām zināšanām darba vidē.

Pēc ziemas izlaiduma Turību būs absolvējuši gandrīz 18 tūkstoši studentu, no kuriem 740 ir ārvalstu studenti no 39 dažādām valstīm. Katra studiju programma ietver biznesa orientētu domāšanu jeb biznesa intelektu. Augstskolas pasniedzēji paši ir pieredzējuši uzņēmēji, kas savu lekciju ietvaros sniedz praktiskus piemērus no savas pieredzes, lai sniegtu gan uz teoriju, gan pieredzē balstītu saturu, kas spētu noderēt studenta turpmākai karjerai.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!