Jaunumi

29.06.2022

Turības uzņemšanas nedēļas ietvaros darbosies Swedbank informācijas stends

Šogad, 5. un 6. jūlijā, Turības uzņemšanas nakts ietvaros a/s Swedbank būs sagatavojusi stendu, kurā iepazīstinās pasākuma apmeklētājus ar dažādiem piedāvājumiem, ko banka sniedz studentam, sākot studijas.

Uzņemšanas nedēļas laikā studētgribošie varēs ne tikai iepazīties ar Biznesa augstskolas Turība studiju programmām un iespējām, bet arī Swedbank pārstāvji būs sagatavojuši īpašu stendu, kurā ikviens varēs iegūt vērtīgu informāciju par studiju kredītu iespējām, iespēju pieteikt ISIC karti, kā arī par citiem bankas pakalpojumiem.

Abās dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00 ikvienam būs iespēja pakonsultēties ar bankas darbiniekiem par dažādajām iespējām un priekšrocībām, ko banka sniedz studentiem, kā arī norādīs tālākos soļus, kā pieteikties studējošo kredītiem, ISIC kartēm un citiem piedāvājumiem. Banka būs sagatavojusi uzskates materiālus, kuros ietverta visa nepieciešamā informācija, izskaidroti nosacījumi un uzņemtās saistības, sadarbojoties ar Swedbank.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!