Jaunumi

27.06.2022

Turība un Sudden lights aicina uz Uzņemšanas nakti

Biznesa augstskola Turība un mūzikas grupu Sudden lights 1. jūlijā plkst. 19.00 aicina uz Uzņemšanas naktī Turības kvartālā. Uzņemšanas naktī, noslēdzot studiju līgumu, saņem triecienatlaidi - 50% otrajam semestrim. Šī atlaide būs spēkā līdz pat 8. jūlijam.

Uzņemšanas nakts laikā būs iespēja tuvāk arī iepazīt augstskolu un tās piedāvātās studiju programmas, tostarp, arī jaunās maģistru programmas, noklausīties iedvesmojošas lekcijas no mūsu pasniedzējiem un vēl šobrīd slepenā viesa, kā arī patīkami pavadīt laiku kopā ar grupu Sudden lights. Koncerts notiks Turības kvartālā uz lielās skatuves, Rīgā, Graudu ielā 68, un tas būs bezmaksas visiem augstskolas viesiem.

Uzņemšanas nakti iesāksim ar Juridiskās fakultātes pasniedzēju mākslas fotoizstādi, kuras atklāšana notiks plkst. 19.00. Izstāde ļaus iepazīt Juridiskās fakultātes pasniedzējus no cita skatupunkta, kur viņi lieliski sabalansē juridiskās prasmes ar mākslas pasauli.

Visa pasākuma laikā no plkst. 19.30 līdz 20.30 būs iespēja iepazīties ar atsaucīgajiem un zinošajiem pasniedzējiem, iegūt vērtīgas zināšanas par studiju procesiem, programmām un studiju kursiem. Biznesa domāšana caurvijas katrā studiju programmā.

Augstskola piedāvā iespēju studēt, sākot no koledžas līmeņa līdz pat doktorantūrai - 27 dažādās studiju programmās, sniedzot profesionāla līmeņa izglītību no aroda profesionāļiem. Vari atrast sev piemērotāko studiju programmu kopumā septiņos studiju virzienos: uzņēmējdarbībā, komunikācijā, tūrismā un viesmīlībā, pasākumu producēšanā, tiesību zinātnēs, organizācijas drošībā, informācijas tehnoloģijās.

Pasākuma laikā iepazīsi arī pašus augstskolas studentus, kuri dalīsies ar savu pieredzi un sniegs ieteikumus par studiju programmām, un dos ieskatu studentu ikdienas dzīvē Turībā. Ekskursijā pa Turības kvartālu varēsi iepazīties ar augstskolu, studentu viesnīcu un to izkārtojumu, kā arī gūsi ieskatu dažādu ārvalstu studentu dzīvei šeit Turībā.

Uzņemšanas nakts noslēgumā notiks vērienīgs un muzikāli piepildīts grupas Sudden lights koncerts, kas ieskandinās visu Turības kvartālu. Nāc un dziedi līdz!

Uzņemšanas nakts programma

1. jūlijā Turības kvartālā, Rīgā, Graudu ielā 68
• Plkst. 19.00-19.30 Juridiskās fakultātes pasniedzēju foto izstāde
• Plkst. 19.30 -20.30 Tikšanās ar fakultāšu dekāniem, studiju virziena pasniedzējiem
• Plkst. 19.30-19.50 Prezentācija par studiju iespējām, starptautiskajām iespējām un pieteikšanās procesu
• Plkst. 19.50 -20.20 Ekskursija pa augstskolu un Turības kvartālu
• Plkst. 20.35-21.30 Grupas Sudden lights koncerts.

Pasākums ir bezmaksas. Nāc un iepazīsties ar Biznesa augstskolu Turība, ņem līdzi draugus un ģimeni, un pavadiet skaisti laiku kopā ar Turību!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!