Jaunumi

27.01.2023

Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne piedalīsies Eiropas vadības attīstības fonda konferencē Madridē

No 30. līdz 31. janvārim Spānijā, Madridē, notiks Eiropas vadības attīstības fonda (EFMD) dekānu un pārstāvju konference “Ja nu..? Pārdomāta biznesa augstskolu loma 2030”, kurā piedalīsies arī Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe.

Konferencē piedalīsies gandrīz 300 dekāni no dažādām biznesa augstskolām visā pasaulē ar mērķi paplašināt savu kontaktu tīklu un apspriest tēmu “Pārdefinēt (Ne)iespējamo”. Divu dienu pasākums klātesošajiem sniegs iespēju paraudzīties, kas gaidāms biznesa izglītībā nākotnē, pandēmijas sekām uz izglītības jomu un mūsdienu tendencēm, kuras virza inovāciju studentu vidū.

Konferences pirmajā dienā dalībniekus iepazīstinās ar Eiropas Vadības attīstības fonda stratēģiju, attīstību un akreditāciju procesu, pēc kuras notiks plenārsēde par biznesa skolu lomu un nozīmi 2030. gadā, kā arī to turpmāko vīziju biznesa izglītības virzībai.

Otrās dienas ietvaros paredzēta plenārsēde par biznesa skolu sasniegumiem trīs gadu nogrieznī, pēc tās sekos interaktīvās darbnīcas, kurās dalībnieki darba grupās spriedīs par ģeopolitiskiem un ģeoekonomiskiem trendiem, kā arī to sasaisti ar biznesa izglītību, ko tālāk prezentēs visiem konferences dalībniekiem.

Papildu plašām tīklošanās iespējām un tematikai konferences programma ir izstrādāta, lai nodrošinātu vērtīgas zināšanas un praktiskus ieteikumus tieši no līdera skatupunkta, kurus dekāni tālāk var ieviest savas augstskolas un sabiedrības ietvaros.

Biznesa augstskola Turība Eiropas vadības attīstības fondam pievienojās 2018. gadā. Šobrīd Turības uzņēmējdarbības vadības programmas iziet starptautiskās akreditācijas procesu, lai pievienotos pasaulē atzītajām universitātēm un to programmām.

EFMD ir starptautiska bezpeļņas asociācija, Eiropas lielākā tīkla asociācija vadības attīstības jomā, tai ir vairāk nekā 890 dalīborganizācijas no akadēmiskajām aprindām, biznesa, sabiedrisko pakalpojumu un konsultāciju 88 valstīs.

EFMD pārvalda EFMD kvalitātes uzlabošanas sistēmu (EQUIS), kas ir viena no vadošajām starptautiskajām vadības un biznesa administrācijas augstākās izglītības iestāžu kvalitātes novērtēšanas, uzlabošanas un akreditācijas sistēmām.


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!