Jaunumi

12.10.2022

Turības un Risebas Studējošo pašpārvaldes aicina pieteikties Helovīna nakts trasei

27.oktobrī plkst. 18.00 norisināsies Biznesa augstskolas Turība un Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas "RISEBA" Studējošo pašpārvalžu organizētā Helovīnu nakts trase. Pasākums norisināsies Turības teritorijā un telpās.

Helovīns jeb Visu svēto dienas priekšvakars ir ļoti sena tradīcija. Kamēr daudzās pasaules valstīs bērni un pieaugušie ar aizrautību gatavojas mošķu tērpu gatavošanai, saldumu ēšanai un ķirbju grebšanai, Latvijā daudzi joprojām rausta plecus neizpratnē par to, kas īstu ir šie svētki. Visu svēto dienas priekšvakars tradicionāli tiek atzīmēts 31. oktobrī, taču svētku noskaņas daudzas pasaules valstis pārņem jau nedēļas nogalē pirms šī datuma.

Nakts trases laikā būs iespēja ar savu izveidoto komandu iziet dažādus trases punktus, kur būs jāpilda uzdevumi, kas saistīti ar pazīstamām šausmu filmām, pārbaudot savu baiļu slieksni un jautri pavadot laiku ar draugiem Helovīna noskaņās.

Turībā Studējošo pašpārvaldei Helovīna pasākums jau ir kļuvis par tradīciju un katru gadu tiek rīkota nakts trase ar dažādiem uzdevumiem, kurai var pieteikties jebkurš students, iepriekš piesakot savu komandu 3-4 cilvēku sastāvā. Komandas aicinām ģērbties mīļākajos šausmu filmu varoņos.

Pieteikuma anketa: https://ej.uz/HalloweenNightTrack22 (Pieteikšanās līdz 25.10. plkst. 23.59)
Pasākums norisināsies angļu un latviešu valodā.
Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.
Papildu informācija:
Ernests Voļskis
Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes
Mārketinga daļas vadītājs
tālr. 25610337, ernestsvolskis@gmail.com

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!