Jaunumi

11.04.2022

Turības tiesību zinātņu doktora studente Iveta Golta veiksmīgi aizstāv savu Promocijas darbu

2022. gada 9.martā Biznesa augstskola Turība notika Promocijas padomes atklātā sēde, kurā Promocijas darbu tiesību zinātņu doktora zinātniskā grāda iegūšanai aizstāvēja Iveta Golta. Ivetas promocijas darba nosaukums bija "Karavīra disciplināratbildība " un darba vadītājs: Dr. iur. Jānis Načiščionis.

Ivetas Goltas studiju gaitas jau tika uzsāktas Turībā pirms vairāk kā desmit gadiem, kur veiksmīgi tika iegūts maģistra grāds. Savas zināšanas un pieredzi Iveta izlēma nodot nākamajiem topošiem juristiem, kļūstot par Liepājas filiāles lektori, drīz vien arī iegūstot vadošā lektora statusu. Nu varam lepoties vēl vairāk, jo šogad ir teicami aizstāvēts arī Promocijas darbs.

Biznesa augstskolas vadības un akadēmisko mācībspēku vārdā no sirds sveicam ar panākumiem un lepojamies ar jaunu zinātnieci.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!