Jaunumi

03.06.2020

Turības Talsu filiāli absolvē 19 jaunie profesionāļi

Studiju gada izskaņā Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāli absolvēja 19 jaunie profesionāļi. Lielākā daļa absolventu šogad ir ar jurista palīga kvalifikāciju, otra populārākā kvalifikācija ir grāmatvedis. Neraugoties uz COVID-19 ieviestajām izmaiņām augstskolu darbā, studiju noslēguma periods noritēja veiksmīgi.

Darba tirgū arvien vairāk tiek novērtēti kvalificēti speciālisti, kuri ne tikai pārzina grāmatvedības un tiesību zinātņu jomas ietekmējošos normatīvos aktus, bet arī prot tos pielietot ikdienas darbā. Mūsdienu profesiju realitāte ir darbs no mājam, kas īpaši aktualizējusies pēdējo mēnešu laikā. Grāmatvedība ir viena no jomām, kurā ir plašas iespējas gan strādāt attālināti, gan piedāvāt savu ārpakalpojumu. Veiksmīgi darboties grāmatvedības jomā var arī iegūstot koledžas jeb 1.līmeņa profesionālās augstāko izglītību.

„Studiju gada noslēgumā vēlos teikt pateicības. Paldies studēt gribošiem un apņēmīgi noskaņotajiem studentiem par izcilu sniegumu uzrādīšanu. Paldies kolēģiem par padarīto lielo darbu studiju gada ietvaros. Esam veiksmīgi noslēguši studiju gadu un jau varam sākt gatavoties nākamajam,” uzsver Talsu filiāles vadītāja Inga Karlberga.

Domājot par studentu kompetenču sekmēšanu, augstskola piedāvā iespēju turpināt studijas arī bakalaura līmenī, radniecīgā studiju programmā sākot no 3. studiju gada. Daļa jauno profesionāļu, kuri saņēmuši diplomu, jau septembrī var turpināt studijas. Filiāles studentu pulkā ir ne tikai talsinieki, bet arī citi tuvāko apkārtņu iedzīvotāji.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!