Jaunumi

11.01.2023

Turības students dodas uz ziemas universiādi ASV

Šogad, no 12. līdz 22. janvārim, ASV norisināsies 30. Pasaules Ziemas Universiāde, kurā no 25 izvirzītajiem Latvijas atlētiem savu dalību kalnu slēpošanas disciplīnā ņems arī Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas virziena students Edgars Beļakovs.

Pasaules Ziemas Universiāde ir spilgtākais un nozīmīgākais starptautiskais studentu ziemas sporta veidu turnīrs, kuras līmenis solās būt ļoti augsts un arī Latvijas komanda ir motivēta parādīt augstu sportisko meistarību un pilnvērtīgi cīnīties pasaules konkurencē.

Ziemas universiāde šogad tiek rīkota Amerikas Savienoto Valstu pilsētā Leikpleisidā, kurā pulcēsies vairāk nekā 1443 atlēti no 43 valstīm. Latviju pārstāvēs 25 studenti no 10 dažādām augstskolām, studenti startēs 4 sporta veidos: hokejā vīriešiem, kalnu slēpošanā, šorttrekā un daiļslidošanā. Turības 3. kursa students Edgars Beļakovs sacentīsies kalnu slēpošanas disciplīnā ar vēl 194 dalībniekiem, kā arī piedalīsies 4 kalnu slēpošanas apakšdisciplīnās: Alpu kombinācija, Supergigants, Slaloms un Super-G.

Vēlam veiksmi Edgaram un visai Latvijas delegācijai Ziemas Universiādē, pārstāvot Latvijas vārdu pasaules līmeņa sacensībās!

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!