Jaunumi

04.10.2022

Turības studentiem pieejami interaktīvi materiāli un digitāla projektu veidošanas platforma

SPINTeams projekta ietvaros, ko Biznesa augtskola Turība kopā ar partneriem - augstskolām un rūpniecības un tirdzniecības kamerām no Latvijas, Spānijas, Itālijas, Austrijas un Horvātijas vairāk kā gadu realizē, Turības studentiem ir iespēja izmantot starptautisku jauno uzņēmēju sadarbības platforma RebelBase (https://rebelbase.co/) kā arī ir pieejami 8 vebināri (https://www.spinteams.eu/would-be-entrepreneur-training-course.html ) par dažādām ar uzņēmējdarbības veidošanu saistītām tēmām.

Šovasar, 21. jūnijā norisinājās satrptautiskais biznesa projektu konkurss, kurā savus projektus prezentēja arī piecas Biznesa augstskola Turība studentu komandas, kas sacentās ar studentiem no Austrijas, Grācas Universitātes, Spānijas, Oberta de Catalunya Universitātēs, Itālijas, Bari Aldo Moro Universitātes.

Varam lepoties ar mūsu studentu sniegumu, starptautiskai žūrijai prezentējo savus sociāli atbildīgos un uz ilgstspēju vērstos projektus.
Konkurss tikka organizēts izmantojot RebelBase platformu, kur tika izveidota virtuālā telpa konkursa projektiem, kā arī ietverta informācija par starptautiskās žūrijas pārstāvjiem – uzņēmējiem un mentoriem no Austrijas, Itālijas, Spānijas un Latvijas un konkursa plānoto norisi.
Studenti uzstājās ar savu projektu prezentācijām un arī sniedza atbildes uz pieredzējošo uzņēmēju jautājumiem.

Pēc kunkursa žūrijas pārstāvji atdzina, ka projekti bija interesanti,bet dalībnieki labi sagatavojušies un aizrautīgi. Savukārt studenti atzina, ka tā ir bijusi ļoti laba pieredze, kā prezentēt un aizstāvēt savus projektus potenciāliem investoriem un viņi ir izdarījuši būtiskus secinājumus. Pateicamies Biznesa augstskola Turība studentu komandām par uzņēmību!

Arī šajā studiju gadā studentiem ir iespēja veidot savus projektus un komunicēt ar citu augtskolu studentiem RebelBase platformā. Izmanto iespēju un uzlabo projektu un biznesa ideju izstrādes prasmes!

Projektu līdzfinansē ERAMUS+ programma, projekta numurs: 621689-EPP-1-2020-1-ES-EPPKA2-KA vairāk informācijas https://www.spinteams.eu/

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!