Jaunumi

23.05.2023

Turības studenti vasarā dodas praksē uz prestižajiem pasaules viesmīlības uzņēmumiem

Kā jau katru gadu, arī šogad Biznesa augstskolas Turība Starptautiskās tūrisma fakultātes studenti dosies mācību praksēs uz prestižiem viesmīlības un tūrisma uzņēmumiem dažādās valstīs kā, piemēram, Grieķiju, Turciju, Spāniju, ASV. Šovasar viesmīlības un tūrisma jomā ārvalstu praksē no Turības dosies 20 studenti, un daži pat ieguvuši iespēju doties praksē uz prestižo Broadmoor viesnīcu ASV.

Studiju laikā studējošie klātienē iepazīst daudzu viesmīlības un tūrisma uzņēmumu “aizkulišu” darbu gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Studenti iemācās izprast citu kultūru atšķirīgo domāšanas veidu un dzīves pieeju, kā arī attīsta kritisko domāšanu un darbu gan komandā, gan multikulturālā vidē.

Lai attīstītu studiju laikā iegūtās prasmes un zināšanas studentiem, tiek piedāvāta iespēja doties praksē no četrām līdz sešām nedēļām uz kādu no populārākajiem tūrisma galamērķiem, ar kuriem augstskolai ir cieša sadarbība. Studenti prakses vietas var meklēt paši vai arī izmantot Starptautiskās tūrisma fakultātes partneru piedāvājumus, līdz ar to ietaupot naudu par ēdināšanu un nakšņošanu, jo to nodrošina prakses devējs. Prakses ir apmaksātas, un tā ir iespēja papildināt savu personisko budžetu.

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes pasniedzēja Margarita Platace atzīst: ”Prakses mūsu studentiem ir jāiziet katru gadu, tās var iziet tepat Latvijā, vai arī doties arī uz populārākajiem kūrortiem pie Vidusjūras.”

Paralēli plašajām prakses iespējām ārzemēs, studentiem arī ir iespēja doties dažādās sadarbības programmās kā ERASMUS+, Divpusējās apmaiņas programma, Dubultā diploma programma.

Bakalaura studiju programmai “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” un Maģistru studiju programmai “Tūrisma stratēģiskā vadība” abām piešķirts prestižais ANO Pasaules tūrisma organizācijas (UNWTO) TedQual akreditācija.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!