Jaunumi

20.02.2020

Turības studenti tiek aicināti piedalīties aptaujā par starpnozaru prasmēm

Vai esi dziedējis tādu terminu kā starpnozaru prasmes? Vai uzskati, ka Tev piemīt šīs prasmes? Vai augstskolā Tev ir iespēja apgūt un uzlabot šīs prasmes? Piedalies aptaujā un izsaki savu viedokli!

Sešas augstskolas no Latvijas, Itālijas, Lietuvas, Nīderlandes, Polijas un Austrijas realizē ERASMUS+ stratēģiskās partnerības projektu „Starpnozaru prasmju attīstība sadarbībai un konfliktu risināšanai”. Projekta ietvaros tiks izstrādāti mācību materiāli starpnozaru tēmās (darbs komandā, mērķu uzstādīšana, efektīva plānošana, multikulturālā komunikācija, konfliktu diagnostika un menedžments).

Ar šo aptauju mēs vēlamies uzzināt, ko Tu vēlētos apgūt un iemācīties, kādas starpnozaru prasmes nepieciešams mūsdienās studentam un jaunajam profesionālim. Lai piedalītos aptaujā Tev nav jābūt ekspertam, būsim pateicīgi ja veltīsi 5 minūtes sava laika, lai padalītos ar savu viedokli.

Tavas atbildes palīdzes mūs saprast kādus mācību materiālus meklē Tu un ko mēs varētu uzlabot savā darbā.

Aptaujas anketu vari aizpildīt šeit: www.visidati.lv/aptauja/1545063545

Projekta partneri: Biznesa augstskola Turība (Latvija), Dženovas Universitāte (Itālija), Mikolas Romeris Universitāte (Lietuva), Grācas Universitāte (Austrija), Jagaiļa Universitāte (Polija), Nīderlandes Biznesa akadēmija (Nīderlande).

Projekts tika realizēts ar Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas ERASMUS+ aktivitātes Stratēģiskās Partnerības atbalstu. Projekta numurs: 2019-1-LV01-KA203-060423.

Projekta mājas lapa: http://skills.turiba.lv

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!