Jaunumi

02.02.2023

Turības studenti piedalīsies Eiropas Padomes simulāciju izspēlē ConSIMium

No 2. līdz 3. februārim Briselē notiks studentiem rīkotā Eiropas Padomes simulāciju izspēle ConSIMium, kurā arī piedalīsies studenti no Biznesa augstskolas Turība.

27 komandas no dažādām Eiropas Savienības dalībvalstīm gūs pieredzi un iepazīsies ar lēmumu pieņemšanu Eiropas Padomes sēdēs.

ConSIMium projekts, kuru organizē padomes ģenerālsekretariāts, pulcēs 162 studentus 27 komandās no dažādām Eiropas Savienības dalībvalstīm, lai sniegtu studentiem iespēju tuvāk iepazīties ar dažādiem lēmumu pieņemšanas aspektiem un Eiropas Savienības Padomes darbu ikdienā.

Projektā piedalīsies arī divas augstskolas no Latvijas – Biznesa augstskola Turība un Rīgas Juridiskā augstskola. Turību projektā pārstāvēs trīs Juridiskās fakultātes studentes: Patrīcija Peimane, Elīna Liepiņa un Jūlija Laurinaviča.

Projekta ietvaros studenti iepazīs Eiropas Savienības Padomes telpas, ikdienas darbu un risinās situācijas, ar kurām Padomes locekļi saskarās, pieņemot reglamentējošus aktus un to grozījumus Eiropas līmenī.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!