Jaunumi

14.06.2022

Turības studenti piedalās starptautiskā biznesa ideju konkursā

Lai uzlabot uzņēmējdarbības un biznesa prasmes jaunajiem un potenciālajiem uzņēmējiem, Biznesa augtskola Turība kopā ar partneriem - augstskolām un rūpniecības un tirdzniecības kamerām no Latvijas, Spānijas, Itālijas, Austrijas un Horvātijas vairāk kā gadu realizē SPINTeams projektu.
Projekta ietvaros Turības studentiem un docētājiem ir iespēja izmantot starptautisku jauno uzņēmēju sadarbības platforma RebelBase (https://rebelbase.co/), kur tie var veidot un attīstīt savas biznesa idejas, tīklot un dalīties pieredzē.

Divu semestru laikā mūsu studenti ir aktīvi darbojušies un veidojuši dažādu ideju projektus gan studiju kursu ietvaros, gan ārpus studiju procesa. SpinTeams projekta ietvaros 21. jīnijā norisināsiest satrptautiskasi projektu konkurs, kurā savus projektus prezentēs studenti no Austrijas, Grācas Universitātes, Spānijas, Oberta de Catalunya Universitātēs, Itālijas, Bari Aldo Moro Universitātes, kā arī Biznesa augstskola Turība studenti.
Turību pārstāvēs 5 komandas, kas katra ir radījusi un izstrādājusi iznesa ideju. Projektus uz starptautisko konkursu no gandrīz 50 Turības studentu izveidotajiem projektiem izvirzija Latvijas SpinTeams mentoru komanda. Priekšroka tika dota studentu projektiem, kas ir inovatīvi, sociāli atbildīgi un ilstspēju vērsti. Starptautiskai žurijai tiks prezentēti šādi projekti:
“Master Bar”- Mobilā aplikācija skaistumkopšanas meistaru un pakalpojumu atrašanai.
“Woofl” – lietotne, kas nodrošina drošu platformu suņu sociālizācijas organizēšanai un plānošanai.
“TinRap”- alternatīvs iepakojums, kas aizstāj plastmasas iepakojumu un ļauj samazināt atkritumu uzkrāšanos.
“Scarfy”- palīdzība vēža pacientiem, ražojot ilgtspējīgu produktu, kas paredzēt šai mērķa grupai un novirzot iegūtos līdzekļus tālākai izpētei.
“Association "Horse Welfare" – palidzēs risināt zirgu labturības jautājumus.

Starptautiskajā konkursā projektus vērtēs žūrijas pārstāvji uzņēmēji, mentori, investori no dažādām valstīm, Latviju šājā žūrijā pārstāvēs 5 Turības Mentoru asociācijas mentori (https://www.turiba.lv/lv/augstskola/biznesa-inkubators/mentoru-asociacija).

Lepojamies un vēlam veiksmi Biznesa augstskola Turība studentu komandām!

Projektu līdzfinansē ERAMUS+ programma, projekta numurs: 621689-EPP-1-2020-1-ES-EPPKA2-KA vairāk informācijas https://www.spinteams.eu/

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!