Jaunumi

26.05.2022

Turības studenti ir aicināti pieteikties NORDPLUS Intensīvajam kursam par drošību un ilgtspēju

Šovasar no 19.līdz 28.jūlijam Turībā norisināsies Intensīvais kurss jeb vasaras skola “Drošība un Ilgtspēja”. Turības studenti, kam interesē šī tēma, ir laipni aicināti pieteikties!

Mūsdienās drošības jautājumi kļūst arvien aktuālāki arī Baltijas un Skandināvijas valstīs. Šobrīd saskaramies ar jauniem izaicinājumiem, kas saistās ar migrāciju, konfliktiem, kas sakņojas kultūras un reliģiskajās atšķirībās, kiberuzbrukumiem un citiem draudiem mūsu drošībai. Tādēļ arvien aktuālāk izglītības iestādēm ir sagatavot spējīgus un zinošus drošības speciālistus, kas spēj cīnīties ar šiem jaunajiem draudiem un izaicinājumiem.
Šogad uzsvars kursa ietvaros tiks likt uz 2 tēmām – drošību un ilgtspējīgu attīstību. Mūsdienās, lai veidotu drošu valsti, to nav iespējams darīt nedomājot par ilgtspējīgas attīstības principiem. Kurss sniegs ieskatu tādās tēmās kā drošības teorija, individuālā un organizācijas drošība, globalizācija, stresa menedžments krīzes situācijās, komandas vadība, kiberdrošība, datu aizsardzība un citās tēmās.

Intensīvā kursa ietvaros studentiem būs iespēja piedalīties lekcijās, praktiskajā nodarbībās, diskutēt ar nozares profesionāļiem un speciālistiem un doties studiju vizītēs. Kursā piedalīties pasniedzēji no 4 valstīm, darba valoda – angļu. Tā būs arī lieliska iespēja mācīties un darboties starptautiskā vidē ar studentiem no Lietuvas, Igaunijas un Somijas
Dalība kursā ir bez maksas. Turība segs studentu mācību izmaksas, mācību vizīšu izmaksas, kā arī tiks piedāvāti dažādi brīvā laika pasākumi kopā ar ārvalstu studentiem.

Lai pietiektos kursam, pieteikuma anketu lūgums sūtīt uz e-pastu: ivita.kisnica@turiba.lv

Kurss tiek organizēts ar NORDPLUS programmas finansiālu atbalstu. Projektā piedalās 5 augstskolas – Biznesa augstskola Turība, Kazimieras Simonavičius Universitāte (Lietuva), Tallinas Tehniskā Universitāte (Igaunija), Lapzemes lietišķo zinātņu universitāte (Somija) un Satakunta lietišķo zinātņu universitāte (Somija). Projekta numurs: NPHE-2022/10333.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!