Jaunumi

31.03.2023

Turības studenti iegūst 2.vietu Swedbank biznesa ideju konkursā

23. martā Biznesa augstskolas Turība 1. kursa uzņēmējdarbības vadības studenti Ralfs Ronis un Daniels Milčs, uzņēmuma Danra Marketing dibinātāji, pārstāvot projektu Danra SEEMI ar inovatīvu ideju kā apgaismot neregulētas gājēju pārejas, izcīnījuši 2.vietu Swedbank konkursā Biznesa skices.

Daniels Milčs stāsta, ka projekta Danra SEEMI mērķis ir uzlabot drošību krustojumos, izmantojot inteliģentu krustojuma apgaismojumu, kas izgatavots no 70% pārstrādātām komponentēm. Projekta pamatā ir ideja uzlabot gājēju un velobraucēju drošību, kas mazinātu negadījumus uz gājēju pārejām.

Projekta devīze ir ilgtspēja kā inovācija. Pārstrādājot izlietotos materiālus, var samazināt atkritumus un radīt inovatīvus risinājumus, kas nāk par labu sabiedrībai. ”Danra SEEMI projekts ir apliecinājums šai pārliecībai, jo komanda ir radījusi risinājumu, kas ir gan ilgtspējīgs, gan inovatīvs,” uzsver Dainels.

Inteliģentā apgaismojuma sistēma ir izstrādāta, lai noteiktu transportlīdzekļu un gājēju kustību un attiecīgi pielāgotu apgaismojumu. Sistēma ne tikai palielina redzamību uz krustojuma, bet arī palīdz samazināt enerģijas patēriņu, izgaismojot tikai teritorijas, kurās tas ir nepieciešams. Šādi pievēršot lielāku uzmanību, kas uz ceļa ir ļoti būtiski.

Ralfs atzīst: “Mēs uzskatām, ka Danra SEEMI projektam ir potenciāls revolucionizēt to, kā mēs tuvojamies ceļu satiksmes drošībai. Izmantojot lietotas detaļas un pārstrādājot materiālus, mēs varam radīt ilgtspējīgus risinājumus, kas nāktu par labu sabiedrībai un videi. Mūsu panākumi Swedbank biznesa ideju konkursā ir apliecinājums mūsu idejas vērtībai, un esam sajūsmā turpināt darbu pie tās realizēšanas.”

Abi studenti jau ir guvuši panākumus izcīnot otro vietu Turības biznesa hakatonā “To be”, kā arī ir dibinājuši savu uzņēmumu “Danra Marketing”. Lepojamies ar mūsu studentiem, kas palīdz veidot ilgtspējīgu un inovatīvu nākotni ikvienam.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!