Jaunumi

15.03.2023

Turības studenti ar savu ideju iekļūst konkursa “Biznesa skices” 3. kārtā

Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības 1. kursa studenti Ralfs Ronis un Daniels Milčs izveidojuši unikālu biznesa ideju, ar kuru uzlabot gājēju drošību un mazinātu satiksmes negadījumus uz gājēju pārejām.

Daniels un Ralfs kopīgi izveidojuši uzņēmumu “Danra SEEMI” un izvirzīja savu ideju Swedbank rīkotajā biznesa ideju konkursā “Biznesa skices”, kurā nokļuvuši līdz konkursa 3. kārtai un ir starp 14 komandām, kas cīnīsies par galveno naudas balvu 1500 eiro.

Paši idejas autori dalās ar to, ka radusies šī biznesa ideja: “Bīstamu gājēju pāreju ir teju uz ikkatra stūra. Gājēji autobraucējus neizprot, tamdēļ rodas jautājums - kā var cilvēku neredzēt? DANRA SEEMI projekta mērķis ir pievērst uzmanību. Sākumā informējot par satiksmes drošības uzlabojumu iespējām, pēc tam - padarot jebkuru ceļa šķērsot gribētāju pamanāmu autovadītājam. Likums jau paredz, ka diennakts tumšajā laikā kājāmgājējiem obligāti jāvalkā atstarotāji, taču šī obligācija satiksmes negadījumu skaitu, kuros cietuši gājēji, nesamazina.’’

Uzvarētājs tiks noskaidrots pēc skatītāju balsojuma no publicētajiem video konkursa mājaslapā : https://konkurss.biznesaskices.lv/dalibniek.../danra-seemi-8
Nobalso un atbalsti Turības studentus, lai viņi varētu uzvarēt un realizēt savu biznesa ideju! Balsot var zem video – Danra SEEMI.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!