Jaunumi

03.05.2022

Turības studenti tiek aicināti pieteikties vasaras skolai par starpnozaru prasmēm

Šovasar Turībā norisināsies starptautiska vasaras skola “Starpnozaru prasmes sadarbībai un konfliktu risināšanai”. Turības bakalaura un maģistra līmeņa studenti tiek aicināti pieteikties šai lieliskajai iespējai uzlabot savas prasmes un mācīties starptautiskā komandā.

Kuras datumi: 18.07.2022.-29.07.2022.

Divas nedēļas starptautiskā komandā kopā ar Lietuvas, Austrijas, Itālijas, Polijas un Nīderlandes studentiem un pasniedzējiem apgūsim tādas prasmes kā darbs komandā, laika plānošana, mērķu uzstādīšana, starpkultūru komunikācija un konfliktu risināšana.

Darba valoda – angļu.
Noslēdzot kursu studenti iegūs sertifikātu un 4 ECTS.

Kurss ir pilnīgi bez maksas un tā būs lieliska iespēja piedalīties ne tikai mācībās, bet arī ārpus mācību aktivitātēs ar starptautiskajiem studentiem.

Lūgums sūtīt pieteikuma formu uz e-pastu kristine.tihanova@turiba.lv līdz 20.06.2022.
Vairāk informācijas par kursu ŠEIT.

PIETEIKUMA FORMA

Intensīvais kurss norisinās ERASMUS+ projekta DISCOM ietvaros, projekta numurs: 2019-1-LV01-KA203-060423, projekta mājas lapa: http://skills.turiba.lv


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!