Jaunumi

10.03.2022

Turības stendā izstādē „Skola 2022” uzzini par studijām un satiec olimpiešus 3x3 basketbolā

No 11. līdz 13. martam Biznesa augstskolas Turība stendā izstādē „Skola 2022” būs iespēja uzzināt par augstskolas piedāvātajām koledžas, bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju programmām, kā arī ārpus studiju aktivitātēm, stipendijām, budžeta vietām un studiju atlaidēm. Šogad izstādes apmeklētājiem Turība savā stendā piedāvās tikties arī ar olimpiskajiem čempioniem 3x3 basketbolā.

Biznesa augstskolas Turība stendā pulcēsies aktīvi, zinoši un radoši jaunieši un mācībspēki, kas ikvienam interesentam pastāstīs par Turībā piedāvātajām 27 studiju programmām, spēs iedziļināties katrā programmā individuāli un ieteiks ikvienam pašu labāko un piemērotāko.

Turība kopumā piedāvā sešus studiju virzienus - uzņēmējdarbības vadība, tieslietas, starptautiskais tūrisms un viesmīlība, informācijas tehnoloģijas, komunikācija un sabiedriskās attiecības, organizācijas drošība un pasākumu producēšana. Studijas notiek Rīgā un Turības filiālēs – Liepājā, Cēsīs un Talsos. Turībā iespējams studēt starptautiskā vidē, jo augstskolā studē arī jaunieši vairāk nekā no 40 pasaules valstīm.

Izstādes pirmajā dienā, piektdien, 11. martā, Turības stendā basketbola cienītājiem un Latvijas izlases 3x3 basketbolistu atbalstītājiem būs ekskluzīva iespēja satikties ar olimpiskajiem čempioniem – Aigaru Čavaru, Nauri Miezi, Kārli Lasmani un Edgaru Krūmiņu, kuri ikdienā savus treniņus aizvada Turības sporta zālē, un pārbaudīt savas basketbola prasmes pret profesionāļiem. Turības stendā varēs satikties arī ar olimpiešu treneri Raimondu Feldmani, kurš trenē ne tikai olimpiešus, bet arī Biznesa augstskolas Turība basketbola komandu. Kopā ar sportistiem varēs uzzināt, kā var veiksmīgi apvienot basketbolu ar studijām Turībā.

Izstāde „Skola” ir nozīmīgākais izglītības iespēju notikums Latvijā, kas arī šogad pulcēs tūkstošiem zinātkāru jauniešu un piedāvās plašu un kvalitatīvu informāciju par studijām Latvijā un ārzemēs. Izstādi rīko izstāžu centrs BT1.

Izstāde notiks epidemioloģiski drošā vidē – pieaugušajiem būs atļauta ieeja tikai Covid-19 izslimošanas apliecinājumu vai ar derīgu ES sadarbspējīgu sertifikātu, uzrādot QR kodu un pasi vai ID karti. Bērniem no 12 gadu vecuma ieeja izstādē ir ar ES sadarbspējīgu sertifikātu (izslimojis vai vakcinēts), negatīvu testu vai izziņu par pēdējo 72 h veiktu skrīningu ar negatīvu rezultātu, savukārt bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams sertifikāts. Izstāde “Skola” ieejas biļete ir 3 eiro.

Vienlaikus ar izstādi „Skola 2022” Ķīpsalā notiks “Latvijas Grāmatu izstāde 2022”, kas piedāvās tikties ar iemīļotiem rakstniekiem un iepazīties ar izdevniecību jaunumiem. Izstādē ar jaunākajām grāmatām piedalīsies arī Biznesa augstskolas Turība izdevniecība. Grāmatu izstādi var apmeklēt bez maksas ar “Skolas 2022” ieejas biļeti.

Gaidīsim ikvienu Biznesa augstskolas Turība stendā visu trīs dienu garumā. Nāc, uzzini, iedvesmojies, labi pavadi laiku un izvēlies sev piemērotāko studiju programmu! Uz tikšanos izstādē!

Atgādinām, ka šajās dienās - no 11. līdz 13.martam ikvienam būs arī iespēja Turības sociālajos tīklos elektroniski pieteikties loterijai un vinnēt trīs velosipēdus, kuri kalpos kā lielisks transportlīdzeklis studiju laikā – izvēloties vairāk pārvietoties ar divriteni, mēs ne tikai ietaupām naudu, bet arī rūpējamies par apkārtējo vidi un savu veselību.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!