Jaunumi

16.02.2023

Turības starptautiskā tūrisma studenti dodas pieredzes apmaiņas ekskursijā uz Jelgavu

8.februārī, studiju kursa Tūrisma stratēģiskā plānošana ietvaros, devāmies mācību braucienā uz Jelgavu un tikāmies ar pašvaldības tūrisma pārstāvjiem. Mūsu brauciena mērķis bija uzzināt vairāk par pilsētas tūrisma attīstības iespējām un izaicinājumiem.

Braucienu sākām vietējā karameļu veikalā, kur bijām liecinieki gatavošanas procedūrai. Vērojām karameļu saldumu tapšanas procesu, kā arī piedalījāmies degustācijā, klausījāmies šīs darbnīcas tapšanas vēsturi. Tāpat arī izmantojām iespēju veidot savus karameļu izstrādājumus. Papildus tam uzzinājām, kā tiek organizēts šis karameļu bizness. Tur atradās ir arī tūristu karte, kurā mēs atstājām piezīmi no kurienes esam, kā arī uzrakstījām pāris jaukus vārdus par mūsu pieredzi.

Pēc tam ieturējām kafijas pauzi ar vienu no Jelgavas pašvaldības tūrisma pārstāvjiem un sabiedrisko attiecību vadītāju. Sabiedrisko attiecību menedžeris dalījās informācijā par pašvaldības plāniem un uzdevumiem tūrisma attīstībai pilsētā, kā arī par pilsētas nākotnes mērķi attīstīt iekšzemes tūrismu Jelgavā. Ar mums tika kopīgoti daži tūrisma dati, lai skaidrāk redzētu tūrisma situāciju pilsētā.

Kopumā brauciens izvērtās izzinošs, jautrs un ar lielisku atmosfēru! Saņēmām vienkārši neizsakāmas emocijas un iespaidus!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!