Jaunumi

20.01.2020

Turības rektors piedalās Talsu novada uzņēmēju Gada balvas ceremonijā

17. janvārī plkst. 19.00 Talsu Tautas namā norisinājās Talsu novada pašvaldības konkursa „Talsu novada uzņēmēju Gada balva” apbalvošanas ceremonija, kurā piedalījās arī Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis, godinot tos uzņēmējus, kuri ar savu darbību un neatlaidību sekmējuši ne tikai Talsu novada, bet arī Latvijas attīstību un iedzīvotāju labklājību.

Konkursa mērķis ir godināt Talsu novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, kā arī veicināt uzņēmēju atpazīstamību, popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus, un stiprināt lokālpatriotismu un piederības sajūtu novadam.

Līdz 31. oktobrim ikviens iedzīvotājs varēja izvirzīt viņaprāt piemērotākos pretendentus sešās nominācijās: “Gada jaunais uzņēmējs”, “Gada lauksaimnieks”, “Gada mājražotājs/amatnieks”, “Gada tirgotājs/pakalpojumu sniedzējs”, “Gada investīcija” un “Ilgtspējīgākais uzņēmums”. Nomināciju vērtēšanas kritērijos tika ietverti dažādi būtiski aspekti, piemēram, korporatīvi sociālā atbildība, “zaļā” domāšanu u.c. Konkursa vērtēšanas komisija sastāvēja no deviņiem pārstāvjiem, kas izvēlēti, lai pēc iespējas plašāk aptvertu uzņēmējdarbības vidi.

Aizsāktā tradīcija noteikti tiks turpināta, lai gadu no gada godinātu tos uzņēmīgos, kas auguši paši un palīdzējuši augt arī citiem!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!