Jaunumi

29.09.2023

Turības rektori ievēl Privāto augstskolu asociācijas valdē

27. septembrī tika ievēlēta Privāto augstskolu asociācijas jaunā valde, kurā turpmāk darbosies Biznesa augstskolas Turība rektore Zane Driņķe un Ekonomikas un kultūras augstskolas rektore Oksana Lentjušenkova, bet par valdes priekšsēdētāju ievēlēja Transporta un sakaru institūta rektoru Juri Kaneli.

Biznesa augstskolas Turība rektore Zane Driņķe uzsver: “Asociācijas mērķis ir sekmēt vienādas konkurētspējīgās priekšrocības izglītības sektorā, veidot vienotu augstākās izglītības telpu, virzīt finansēšanas modeļa maiņu. Sadarbībā ar Izglītības un Zinātnes ministriju īstenot atbilstošu un Latvijas tautsaimniecībai nepieciešamu izglītības platformu.”

Paldies par ieguldīto darbu līdz šim iepriekšējam valdes priekšsēdētājam Biznesa augstskolas Turība attīstības padomes priekšsēdētājam un augstskolas bijušajam rektoram Aldim Baumanim.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!