Jaunumi

19.11.2020

Turības profesors Guntis Zemītis saņem Triju Zvaigžņu ordeni

Biznesa augstskolas Turība profesors, Dr. hist. Guntis Zemītis par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni un iecelts par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieku. Tā valsts svētku priekšvakarā lēmis Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls, atbilstoši Valsts apbalvojumu likuma 11. pantam.

Triju Zvaigžņu ordenis tiem piešķirts cilvēkiem, kuri izcili kalpojuši Latvijas valstij un tautai, kuru pašaizliedzīgais profesionālais un sabiedriskais darbs un pilsoniskais veikums ir sekmējis Latvijas izaugsmes ceļu.

Guntis Zemītis ir vēsturnieks, arheologs, bijušais Latvijas Universitātes Latvijas vēstures institūta direktors, Biznesa augstskolas Turība profesors un akadēmiķis.

Biznesa augstskola Turība sveic profesoru ar augsto apbalvojumu!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!