Jaunumi

09.05.2023

Turības podkāstā “Eksperts tuvplānā” diskutēs par karjeras izvēli un kā nekļūdīties

Jaunākajā Turības biznesa inkubatora podkāsta “Eksperts tuvplānā” 5. epizodē viesosies sertificēta organizāciju psiholoģe, personāla vadības profesionāle un karjeras konsultante Elīna Bulāne. Pārrunājot aktualitātes un tendences karjeras veidošanā, Elīna dalīsies ar padomiem, kā identificēt savas stiprās puses, kā pareizi izvēlēties nākamo profesiju, kā arī sniegs virkni citu ieteikumu, kuri palīdzētu veiksmīgi jaunietim realizēties profesijā.

Elīna Bulāne ir personāla vadības biznesa partnere, karjeras konsultante, sertificēta organizāciju un darba psiholoģe ar 15 gadu pieredzi personāla vadības jomā, vada HRpodcastplus rubriku un rada personīgas un profesionālās attīstības metodes ar savu yoursoulwork zīmola. Pati Elīna atzīst: ”Mana misija ir palīdzēt cilvēkiem palīdzēt pašiem sev.”

“Pārmaiņas pieprasa to, ka esi nepārtraukti gatavs apgūt to, kas ir aktuāls un nepieciešams sevi pilnveidojot, kā arī augsti pieprasīta prasme un kompetence darba tirgū ir šī spēja pielāgoties, spēja iet līdzi laikam un attīstībai,” norāda organizāciju psiholoģe un karjeras konsultante Elina Bulāne.
Uzzināt ekspertes ieteikumus, kā izprast savas stiprās puses, kā izvēlēties nākamo profesiju un kas ir labs darbs, kādas prasmes un zināšanas novērtē darba devējs, to visu izzināt var šajā video.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!