Jaunumi

03.09.2023

Turības pasniedzēji piedalās Eiropas Izglītības asociācijas (EERA) rīkotajā starptautiskajā zinātniskajā konferencē ECER 2023

No 20.-27.08.2023 Glāzgovas Universitātē, Skotijā, Lielbritānijā norisinājās Eiropas Izglītības asociācijas (EERA) starptautiskā zinātniskā konference ECER 2023 “The Value of Diversity in Education and Educational Research”.

EERA ir vadošā Eiropas Izglītības asociācija, ko veido 42 nacionālās un reģionālās izglītības pētniecības asociācijas no 37 Eiropas valstīm vai reģioniem. Akadēmiskais darbs tiek organizēts tematiskajos tīklos.

ECER 2023 konferencē piedalījās Biznesa augstskolas Turība Valodu katedras vadītāja, profesore Ineta Lūka, kas vada Eiropas 11.zinātniskā tīkla “Educational Improvement and Quality Assurance” darbu. Profesore Ineta Lūka uzstājās ar diviem zinātniskajiem rakstiem, vadīja konferences sekcijas un zinātniskā tīkla darbu, kā arī piedalījās konferences zinātniskajā komitejā.

ECER ir Eiropas lielākā ikgadējā izglītības pētniecības konference, kas notiek katru gadu augusta beigās - septembra sākumā. Šī gada konference pulcēja 3450 dalībnieku no 80 valstīm. Kopumā tika organizētas 1030 konferences sekcijas.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!