Jaunumi

17.03.2023

Turības mentoru atbalsts studentiem jaunu biznesa ideju īstenošanā

Biznesa augstskolas Turība mentoru asociācija apvieno pieredzējušus uzņēmējus un nozares praktiķus, kuri ir gatavi dalīties ar savām zināšanām un pieredzi ikvienam dedzīgam jaunam uzņēmējam. Vērts piebilst, ka Latvijā ir vienīgā šāda veida asociācija, kura dibināta ar mērķi attīstīt ikviena jauna uzņēmēja potenciālo ideju, definētu nākamos soļus un virzītos uz to sasniegšanu.

Jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem ir iespēja konsultēties ar mentoriem biznesa attīstības, mārketinga, reklāmas, tēla veidošanas, nodokļu, finanšu plānošanas un citos jautājumos, kā arī piedalīties mentoru meistarklasēs, klausīties iedvesmojošas vieslekcijas un piedalīties dažādos pasākumos.

Plašo mentoru sarakstu pilda tādi Latvijā pazīstami un atzīti profesionāļi kā – AS Sakret Holdings valdes priekšsēdētājs Andris Vanags, radošās aģentūras AI production vadītāja Aiga Baikova, uzņēmuma un zīmola MILZU radītājs Enno Ence, kā arī SIA “HAVS Latvija” pasažieru apkalpošanas departamenta vadītājs Kaspars Bernāns, SIA “Silja” vadītāja Silva Jeromanova-Maura, transporta un loģistikas uzņēmuma -SIA “Miandum” izpilddirektors Gundars Plūme un daudzi nozaru profesionāļi. Ar pilno mentoru sarakstu var iepazīties šeit.

Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne un mentore Zane Driņķe uzsver: “Inkubatora mērķis ir atbalstīt jaunu biznesa ideju realizāciju un konkurētspējīgu produktu rašanos. Inkubators piedāvā mentoru palīdzību, radošu vidi, apmācības, tīklošanos un vēl daudz ko citu, kas kalpo kā platforma konkurētspējīga start-up un biznesa izveidei.”

Biznesa inkubatora klientiem ir iespēja izmantot biznesa inkubatora telpas mācībām un arī nomāt tās pasākumiem. Biznesa inkubators piedāvā iespēju deklarēt sava uzņēmuma juridisko adresi un pastkastīti, uz kuru saņemt uzņēmuma pastu.

Lai izmantotu šo un citus inkubatora pakalpojumus, jānoslēdz līgums par Turības Biznesa inkubatora izmantošanu.
Turības studentiem konsultācijas pieejamas BEZ MAKSAS.

Ar cenrādi un plašāku informāciju varat iepazīties mājaslapas sadaļā – Biznesa inkubators

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!