Jaunumi

01.12.2020

Turības Mentoru asociācija uzsāk podkāstu ciklu “Eksperts tuvplānā”

Lai sniegtu atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, kā arī palīdzētu ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem pielāgoties pandēmijas radītājiem apstākļiem, uzsākts podkāstu cikls “Eksperts tuvplānā”, kurā pieredzējuši dažādu nozaru uzņēmēji dalīsies padomos un ieteikumos par attālinātā darba produktivitāti, izdegšanu, digitālajiem risinājumiem laika un finanšu racionālākai izmantošanai u.tml.

Pirmajā podkāstu cikla epizodē iespējams uzzināt, kā attālināto darbu padarīt produktīvu, kā izvairīties no prokrastinācijas, strādājot no mājām, kā strādāt ar komandu attālinātā darba laikā, kā motivēt komandu un kolēģus, strādājot attālināti, un, ar ko aizstāt motivējošos un saliedējošos klātienes pasākumus?

“Liela daļa uzņēmēju šobrīd atrodas krīzes vadības situācijā, kurā ikviens darbinieks novērtē pārdomātus un izsvērtus lēmumus, kā arī skaidrojošu komunikāciju un stabilitāti. Uzņēmējiem nav viegli to nodrošināt, tomēr jāpatur prātā, ka panika un sasteigti lēmumi neko neatrisinās. Lai esošajā situācijā turpinātu darboties, nepieciešams stiprināt komandas sajūtu, tajā pašā laikā rodot iespēju strādāt attālināti darbiniekiem, kuru darba pienākumi to atļauj,” stāsta pirmā podkāsta viesis, AS „Būvuzņēmums Restaurators” valdes priekšsēdētājs Mareks Mamajs.

Mareks Mamajs vada lielāko, vecāko un tradīcijām bagātāko mākslinieciskās restaurācijas uzņēmumu Latvijā. Uzņēmums īstenojis vairāku ievērojamāko kultūrvēsturisko un arhitektūras objektu atjaunošanu valstī. Mareka Mamaja kompetences jomas ir vidējā un augstākā līmeņa vadība, motivēšana, saziņa ar valsts un pašvaldības iestādēm, kā arī krīzes menedžments uzņēmumā.

Cikla “Eksperts tuvplānā” ietvaros būs iespējams saņemt sertificētu personības izaugsmes treneru, biznesa kouču, dažādu nozaru lielāko uzņēmumu vadītāju, mārketinga ekspertu, nevalstisko organizāciju vadītāju un personāla atlases speciālistu padomus un ieteikumus, kā organizēt savu un komandas darbu pandēmijas apstākļos.

Podkāstu ciklu organizē Turības Mentoru asociācija, kas apvieno virkni pieredzējušu uzņēmēju un dažādu nozaru ekspertu, kuri gatavi dalīties pieredzē, sadarbībā ar biznesa inkubatoru. Podkāstu ierakstus aicināts noklausīties ikviens interesents.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!