Jaunumi

27.12.2022

Turības Liepājas filiāli šogad absolvē 600. absolvents

Decembris mūs priecē ar vērienīgām sniega kupenām un skaisto svētku gaidīšanas sajūtu, arī Biznesa augstskolā Turība šis mēnesis tiek aizvadīts uz pacilātas nots, jo mācībspēkiem un absolventiem tas ir ilgi gaidītais Ziemas izlaiduma laiks. Šogad Ziemas izlaidumā Turību kopumā absolvēja 257 absolventi, 47 no kuriem savu izglītību ieguva tieši Turības Liepājas filiālē. Taču šīs izlaidums ir īpašs vēl ar diviem nozīmīgiem skaitļiem – šogad Turību absolvēja 17 000 absolvents un 600.Liepājas filiāles absolvents.

Turības Liepājas filiālē koledžas līmeņa izglītību ieguva 47 jaunie speciālisti trīs programmās: programmu “Finanses un grāmatvedība” absolvēja 29 speciālisti, “Tiesību zinātne” – 14 speciālisti un “Mārketings un tirdzniecība” – 4 speciālisti. Ņemot vērā lielo absolventu skaitu, šogad pirmo reizi izlaidums Liepājas filiāles absolventiem notika Liepājā, filiāles mājvietā – Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolā. 600.Liepājas filiāles absolventa tituls tika programmas "Finanses un grāmatvedība" absolventei Sandrai Maļinovskai.

“Liepājas filiālei šis ir īpašs gads - ne tikai suminot 20. pastāvēšanas gada dienu, bet arī pirmo reizi izlaidums notika Liepājā. Šī gada absolventi pierāda savu apņēmību, mērķtiecību un zinātkāri. Tikai kopā, ar skolas spēju pielāgoties, lektoru elastīgo pieeju vadīt un studentu prasmi apgūt, tika panākts kopīgs un iespaidīgs rezultāts, lielākais absolventu skaits pēdējo 10 gadu laikā. Lai jaunajiem speciālistiem ir bagātīgas darba gaitas, mūsu mācībspēkiem zinātkāri studenti un skolai turpināt procesus vadīt ar augstāko kvalitātes zīmi,” uzsver Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāles vadītāja Agnese Getaute-Zariņa.

Viņa piebilst, ka, atskatoties uz 2020. gada notikumiem visā pasaulē, ar bažām tika gaidīts uzņemšanas laiks, bet par lielu pārsteigumu, tieši 2020.gada uzņemšana rezultējās ar rekordlielu uzņemto studentu skaitu, neskatoties uz pandēmiju, attālināto studiju procesu un dažām citām izmaiņām, kas ietekmēja sabiedrības noskaņojumu, tieši 17. decembrī, izlaiduma dienā, varēja sveikt kuplu absolventu skaitu

Ziemas izlaidumā Biznesa augstskolu Turība kopumā absolvēja 257 absolventi: Uzņēmējdarbības vadības fakultāti - 167 speciālisti, Juridisko fakultāti - 74 speciālisti un Starptautisko tūrisma fakultāti – 16.

Izlaiduma foto atskats -https://failiem.lv/u/bpaq3dhdr

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!