Jaunumi

03.06.2020

Turības Liepājas filiāli absolvē 26 jaunie profesionāļi

Studiju gada izskaņā Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāli absolvēja 26 jaunie profesionāļi. Lielākā daļa absolventu šogad ir ar grāmatveža kvalifikāciju, otra populārākā kvalifikācija ir jurista palīgs. Neraugoties uz COVID-19 ieviestajām izmaiņām augstskolu darbā, studiju noslēguma periods noritēja veiksmīgi.

Darba tirgū arvien vairāk tiek novērtēti kvalificēti speciālisti, kuri ne tikai pārzina grāmatvedības jomu ietekmējošos normatīvos aktus, bet arī prot tos pielietot ikdienas darbā. Mūsdienu profesiju realitāte ir darbs no mājam, kas īpaši aktualizējusies pēdējo mēnešu laikā. Grāmatvedība ir viena no jomām, kurā ir plašas iespējas gan strādāt attālināti, gan piedāvāt savu ārpakalpojumu. Veiksmīgi darboties grāmatvedības jomā var arī iegūstot koledžas jeb 1.līmeņa profesionālās augstāko izglītību.

Augstskolas Liepājas filiāles vadītāja Agnese Getaute Zariņa stāsta: „Studijas uzsāk tie, kas vēlas pilnveidoties, paplašināt savu redzesloku un augt, savukārt studijas pabeidz un izvēlēto specialitāti jeb profesiju iegūst tikai tie, kuri ir disciplinēti, nedaudz kareivīgi un ļoti skaidri ir nodefinējuši mērķi savā augstskolas dzīvē. Liels pārbaudījums ir pēdējā studiju etapā, kad visas zināšanas un garajā praksē gūtā pieredze jāpielieto arī kvalifikācijas darba izstrādē un aizstāvēšanā.”

Domājot par studentu kompetenču sekmēšanu, augstskola piedāvā iespēju turpināt studijas arī bakalaura līmenī, radniecīgā studiju programmā sākot no 3. studiju gada. Daļa jauno profesionāļu, kuri saņēmuši diplomu, jau septembrī var turpināt studijas.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!