Jaunumi

20.06.2022

Turības kvartālu pirmo reizi ieskandinās grupa Sudden Light

1.jūlijā ar vērienīgu grupas Sudden Light koncertu pirmo reizi tiks atklāta Uzņemšanas nakts Turības kvartālā, Rīgā. Uzņemšanas naktī koncertu varēs bez maksas apmeklēt ikviens interesents, izbaudot muzikālo piedāvājumu un aplūkojot Biznesa augstskolas Turība Juridiskās fakultātes pasniedzēju mākslas fotoizstādi “Ārpus ierastā”.

Turības kvartāls ir lieliska vieta, kur rodas jaunas zināšanas, veidojas jauni kontakti un jaunas iespējas, tāpēc šogad paveram kvartāla durvis plašāk Rīgas apkaimes iedzīvotājiem un viesiem, lai Turības kvartālā iemiesotu arī māksliniecisko un muzikālo noti,” uzsver Biznesa augstskola Turība valdes loceklis Imants Bergs.

Fotoizstāde, kuras autors ir virtuozais fotogrāfs Jānis Bērziņš, tiks atklāta 1.jūlijā plkst. 19.00. Izstāde ļaus iepazīt Juridiskās fakultātes pasniedzējus no cita skatupunkta, kur viņi lieliski sabalansē juridiskās prasmes ar mākslas pasauli. Izstāde būs apskatāma līdz pat 8.jūlijam.

“Ar šo projektu vēlējos studentiem parādīt docētāju cilvēcīgo pusi un to, ka viņi nav tikai “sausi” profesionāļi -bez emocijām un dzīves vērtībām. Protams, ir svarīgi būt docētājam nozares profesionālim, tomēr, manuprāt, no zināšanām nav jēgas, ja nav atbilstošu morāles vērtību un pasaules kārtības izpratnes, kas ļauj šīs zināšanas piemērot sabiedrībai noderīgā veidā. Tādējādi mūsu docētājiem ir jābūt laternai tumšā ceļā un iedvesmas avotam studentam. Ģeniāliem savā vienkāršībā – un tādi viņi ir,” stāsta idejas autors, Juridiskās fakultātes dekāns Ivo Krievs.

Uzņemšanas naktī Biznesa augstskola Turība ir sarūpējusi vēl vienu patīkamu pārsteigumu tieši topošajiem studentiem, kuri, no 1. līdz 8. jūlijam noslēdzot līgumu par studijām, saņems 50% lielu studiju atlaidi otrajam semestrim.

Uzņemšanas nakts laikā no plkst. 19.30 līdz 20.30 būs iespēja tuvāk iepazīt augstskolu un tās piedāvātās studiju programmas, tostarp, arī jaunās maģistru programmas. Tāpat varēs iepazīties ar atsaucīgajiem un zinošajiem pasniedzējiem, iegūt vērtīgas zināšanas par studiju procesiem, programmām un studiju kursiem. Biznesa domāšana caurvijas katrā studiju programmā.

Augstskola piedāvā iespēju studēt, sākot no koledžas līmeņa līdz pat doktorantūrai - 27 dažādās studiju programmās, sniedzot profesionāla līmeņa izglītību no aroda profesionāļiem. Vari atrast sev piemērotāko studiju programmu kopumā septiņos studiju virzienos: uzņēmējdarbībā, komunikācijā, tūrismā un viesmīlībā, pasākumu producēšanā, tiesību zinātnēs, organizācijas drošībā, informācijas tehnoloģijās.

Pasākuma laikā iepazīsi arī pašus augstskolas studentus, kuri dalīsies ar savu pieredzi un sniegs ieteikumus par studiju programmām, un dos ieskatu studentu ikdienas dzīvē Turībā. Ekskursijā pa Turības kvartālu varēsi iepazīties ar augstskolu, studentu viesnīcu un to izkārtojumu, kā arī gūsi ieskatu dažādu ārvalstu studentu dzīvei šeit Turībā.

Uzņemšanas nakts noslēgumā notiks vērienīgs un muzikāli piepildīts grupas Sudden lights koncerts, kas ieskandinās visu Turības kvartālu. Pasākums ir bezmaksas, un tas notiks Turības kvartālā, Rīgā, Graudu ielā 68.


Uzņemšanas nakts programma
1. jūlijā Turības kvartālā, Rīgā, Graudu ielā 68

• Plkst. 19.00-19.30 Juridiskās fakultātes pasniedzēju foto izstāde
• Plkst. 19.30 -20.30 Tikšanās ar fakultāšu dekāniem, studiju virziena pasniedzējiem
• Plkst. 19.30-19.50 Prezentācija par studiju iespējām, starptautiskajām iespējām un pieteikšanās procesu
• Plkst. 19.50 -20.20 Ekskursija pa augstskolu un Turības kvartālu
• Plkst. 20.35-21.30 Grupas Sudden lights koncerts.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!