Jaunumi

22.07.2022

Turības kvartālā pieejami āra trenažieri studentiem un apkaimes iedzīvotājiem

Lai studēšana būtu patīkamāka, ir nepieciešams darbināt ne tikai prātu, bet arī ķermeni. Tāpēc Biznesa augstskolā Turība ir dažādas iespējas sportošanai ārpus studijām.

Viena no iespējām ir aktīva ārpus studiju laika pavadīšana sporta zālē vai āra trenažieru laukumā. Ja esi sportists vai vienkārši izbaudi aktīvu dzīvesveidu, tad tev ir iespēja apmeklēt āra trenažieru laukumu. Tie ir ērti un moderni trenažieri, kas brīvi pieejami ikvienam Turības studentam un apkaimes iedzīvotājām, lai uzturētu sevi un savu ķermeni labā formā. Lai būtu vieglāk sportot, katram trenažierim ir video paskaidrojums par tā izmantošanu, demonstrējot konkrētus fiziskos vingrinājumus.
Protams, ir iespējams izmantot arī sporta zāli, saskaņojot laikus. Gan individuālajām aktivitātēm, gan komandas sporta veidiem tādiem kā basketbols, volejbols vai kāds cits.

Un, ja esi basketbola cienītājs un spēlētājs, tev kā studentam ir iespēja aktīvi darboties basketbola komandā “Biznesa augstskola Turība” un saņemt pat līdz 100% atlaidi studiju maksai.

Āra trenažieri ir pieejami arī Turības kvartāla viesiem un apkārtnes iedzīvotājiem. Aicinām āra trenažiera lietotājus būt atbildīgiem un rūpēties par sporta infrastruktūru.

Lai ērtāk izmantotu trenažierus, esam sagatavojuši īsu video ar vingrojumu kompleksu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!