Jaunumi

08.11.2022

Turības komunikācijas studenti viesojas Rīgas pilī

Lai iegūtu praktiskās zināšanas diplomātijā, protokolā un etiķetē, Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes Komunikācijas virziena latviešu un angļu plūsmas studenti mācību ekskursijā apmeklēja Rīgas pili, kas ir Latvijas Valsts prezidenta rezidence.

Valsts prezidenta protokola vadītāja vietniece Vita Gailīte un Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas fondu glabātāja Inese Zelmane iepazīstināja studentus ar viņu darba pienākumiem un darba specifiku, organizējot Valsts prezidenta pieņemšanas un inaugurācijas ceremonijas, augstāko amatpersonu tikšanos, lietišķo etiķeti, protokolu un citiem pasākumiem.

Topošajiem komunikācijas profesionāļiem, bakalaura un maģistra programmu studentiem, bija noderīgs ieskats Valsts prezidenta kancelejas darbā. Valsts prezidenta kancelejas pārstāves iepazīstināja ar diplomātisko protokolu, kā tiek veidota prezidenta dienas kārtība, kā arī kādi drošības aspekti jāņem vērā. Studentiem tika noorganizēta ekskursija pa Rīgas pils krāšņajām telpām un bija iespēja ielūkoties Suvenīru zālē.

Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus atzīst: “Studentiem šī bija vērtīga un noderīga pieredze - ārpus auditorijām dzirdēt diplomātijas un protokola nianses, kuras viņiem būs ļoti noderīgas gan profesionālajā darbībā, gan neapšaubāmi personīgajā dzīvē. Protokola un lietišķās etiķetes pasaule ir piepildīta ar interesantām detaļām, kas īpaši svarīgas diplomātisko attiecību veidošanai”.

Rīgas pili kopā ar studentiem pirmo reizi apmeklēja augstskolas talismans - kaķītis Turītis.
Paldies Valsts prezidenta kancelejas pārstāvjiem par noderīgo un sirsnīgo uzņemšanu Rīgas pilī.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!