Jaunumi

15.05.2023

Turības eksperti viesosies Kurzemes radio rubrikā “10 minūtes tavai izaugsmei”

Lai iepazīstinātu ar aktualitātēm augstākās izglītības jomā, pārrunājot tendences tiesību zinātnē, komunikācijā, uzņēmējdarbībā, finansēs un grāmatvedībā, no 17. maija četras trešdienas pēc kārtas Kurzemes radio studijā viesosies Biznesa augstskolas Turība ekspertiem.
Rubrikā “10 minūtes tavai izaugsmei” plkst.14.10 piedalīsies šādi augstskolas eksperti:

  • 17. maijā Ziemeļkurzemes filiāles vadītāja Inga Karlberga;
  • 24. maijā – Uzņēmējdarbības vadības fakultātes grāmatvedības lektore Anna Medne,
  • 31. maijā - Juridiskās fakultātes dekāns Ivo Krievs,
  • 7. jūnijā - Uzņēmējdarbības vadības fakultātes maģistra programmas “Stratēģiskā komunikācijas vadība” direktore Jolanta Derkevica-Pilskunga.

17. maijā Kurzemes Radio viesosies Biznesa augstskolas Turība Ziemeļkurzemes filiāles vadītāja Inga Karlberga, kura sarunā izklāstīs studiju iespējām filiālēs, to piedāvātajām programmām, par pašiem studentiem un daudz ko citu.

Filiāles vadītāja ēterā runās par iespējām doties apmaiņas programmā ERASMUS+, par filiāles nosaukuma maiņu, kā arī studiju kursu aktualitāti un tās saikni ar reālo darba vidi un tirgus vajadzībām. Tāpat viešņa pastāstīs par studentu uzņemšanu nākamajam mācību gadam, studiju laikiem un mācību saturu, kā arī par citām augstskolas aktualitātēm.

“Savas pastāvēšanas laikā Turības Talsu filiāle ir pierādījusi sevi veiksmīgā darbībā un attīstībā gan kvalitātē, gan teritoriāli - filiāli absolvējuši kopumā vairāk kā 600 studentu no visas Kurzemes, kuri izvēlējušies iegūt darba tirgū pieprasītu izglītību reģionā un izmantojuši filiāles priekšrocības – iespēju studēt tuvāk savai dzīvesvietai vai darbam, ērtāk apvienot darbu ar studijām, kā arī studēt finansiāli izdevīgāk – par samazinātu studiju maksu,” norāda Ziemeļkurzemes filiāles vadītāja Inga Karlberga.

Ikvienam interesentam ir iespēja filiālē studēt pirmā līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”.

Filiāļu studentiem ir ērti apvienot studijas ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās. Studijas ilgums filiālē ir 2,3 gadi, absolvējot iegūst pirmā līmeņa augstākās izglītību. Ja pēc tam ir vēlēšanās turpināt paaugstināt savu profesionālo kvalifikāciju un iegūt bakalaura grādu, tad ir iespējams studēt Rīgā Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes vai Juridiskās fakultātes 3.kursā.

Biznesa augstskolai Turībai kopumā ir trīs filiāles – Talsos, Liepājā un Cēsīs, un pērn filiālēm tika atzīmēta 20.jubileja. Ziemeļkurzemes filiāle atrodas Talsos.

Noklausīties sarunu no tiešajā radio ētera būs iespējams 17. maijā plkst. 14.10, pieslēdzoties šeit.
Vai arī pieslēgties pie tiešās raidstacijas frekvences, skatīt konkrētā reģiona frekvenci šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!