Jaunumi

18.07.2022

Turības eksperti viesosies Kurzemes radio rubrikā “10 minūtes tavai izaugsmei”

Katru ceturtdienu - no 28. jūlija līdz 18. augustam plkst. 14.10-14.20 Kurzemes radio rubrikā “10 minūtes tavai izaugsmei” dzirdēsiet Biznesa augstskolas Turība profesionāļu ieteikumus, padomus un aktualitātes mārketinga, finanšu un grāmatvedības nozarēs, kā arī uzzināsiet par sabiedrības iesaistes iespējām pašvaldības darbā.

28. jūlijā karjeras izaugsmes rubriku aizsāks Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles vadītāja Inga Karlberga par studiju iespējām un priekšrocībām reģionos, kā veiksmīgāk iespējams apvienot studijas ar darbu, ģimenes dzīvi un citām savām aktivitātēm.

Savukārt 4. augustā klausītāji varēs uzzināt, kādas ir sabiedrības iesaistes iespējas pašvaldības darbā, cik reāli iedzīvotāji var ietekmēt lēmumu pieņemšanas procesu savā novadā. Par to stāstīs Juridiskās fakultātes lektors Nikolajs Ozoliņš, kas ir arī Turības Talsu filiāles pasniedzējs, sniedzot zināšanas, piemēram, darba, finanšu, konstitucionālajā un pašvaldību tiesībās.

11. augustā Kurzemes radio rubrikā “10 minūtes tavai izaugsmei” viesosies Turības Uzņēmējdarbības vadības fakultātes un Talsu filiāles pasniedzēja Anna Medne, kura specializējas finanšu, grāmatvedības un nodokļu jautājumos. Viņa vērsīs uzmanību uz jauno normatīvo regulējumu grāmatvedības uzskaitē, arī darījumu ar skaidrās naudas lietošanu uzņēmumos un iestādēs.

Tāpat tiks runāts par ārpakalpojuma grāmatvežu licencēšanu. Jāpiebilst, ka saskaņā ar normatīvo aktu prasībām līdz 2023. gada 1. jūlijam ārpakalpojuma grāmatvežiem ir nepieciešams iegūt licenci, kas dod tiesības sniegt grāmatvedības pakalpojumus. Licenci var iegūt, ja kvalifikācija atbilst vismaz ceturtā līmeņa profesionālajai kvalifikācijai grāmatvedības jomā.

Savukārt šī raidījuma ciklu “10 minūtes tavai izaugsmei” noslēgs 18. augustā Jolanta Derkevica-Pilskunga, Turības maģistra programmas “Stratēģiskā komunikācijas vadība” direktore, kura Talsu filiālē studentiem pasniedz arī mārketingu, integrēto mārketinga komunikāciju un zīmolvedību. Kurzemes radio Jolanta dalīsies pieredzē un zināšanās par to, kāds ir mūsdienīgs mārketings un tā saturs, kas tiek nodots klātienē, attālināti vai hibrīdi. Viņa uzsver, ka šobrīd “jaunais normālais” paredz ātru, uzticamu, kā arī autentisku mārketingu.

Biznesa augstskolas Turība filiālēs (Talsos, Liepājā un Cēsīs) ir iespēja studēt 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”.


Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!